Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:1

vitosha loko let 0 1

Локомотив записа нова победа в контролните срещи от зимната подготовка. Червено-черните победиха тима на Витоша (Бистрица). Това е първата загуба за бистричани в зимните контроли след 5 победи и две ремита. Единственото попадение в проверката играна на втория стадион Витоша реализира Мартин Станкев, след добра кмбинация с Николай Цветков и Илия Димитров в 28-та минута. През втората част Андреа Ефремов спаси дузпа на юношата на Локомотив Даниел Пеев, а Марио Йорданов го изпусна от чиста позиция с глава, стреляйки в тялото на вратаря на домакините. Срещата бе наблюдавана от последното ново попълнение за Локомотив Даниел Златков.

Следващата контрола на Локомотив е в събота 10.02.2018 на стадион Требич от 14:00 часа. Съперник ни е убедителния водач в северозападната трета лига - Кариана.

ВИТОША: 1 Михаил Иванов,  6 Румен Гьонов, 30 Илиян Попов, 5 Венцислав Бонев, 15 Радко Мутафчийски, 8 Орлин Старокин, 7 Кристиян Кочилов, 17 Михаил Петров, 9 Ангел Стоянов, 99 Стефан Христов, 45 Григор Долапчиев / Резерви: 77 Даниел Пеев, 14 Четин Садула, 2 Тодор Гочев, 4 Кристиян Узунов, 80 Лъчезар Котев, 88 Ивайло Лазаров, 11 Даниел Кутев, / Старши треньор - Костадин Ангелов.

ЛОКОМОТИВ: 1 Андреа Ефремов, 21 Христос Контохристос, 23 Емил Виячки, 25 Александър Горанов, 28 Стоян Предев, 14 Иво Иванов, 33 Том, 18 Николай Цветков, 20 Здравко Димитров, 77 Мартин Станкев, 9 Илия Димитров /Резерви: 12 Кристиян Кацарев, 8 Исмаел Тайдер, 6 Владимир Семерджиев, 7 Александър Александров, 10 Илиян Стефанов, 17 Галин Ташев, 19 Марио Йорданов, 26 Красимир Милошев/ Старши треньор - Младен Додич.