Tags: Купа на България, Витоша (Бистрица), 2022
Tags: видео, интервю, Младен Додич, напрежение, контрола, Витоша
Tags: видео, Витоша, Летище, контролна среща, 2019
[ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: Витоша, Летище, контролна среща, 2019, железничари, Симеон Савов
Железничарите взеха втори скалп на отбор от Първа лига с нова победа с 0:4. Локомотив записа категорична победа с 4:0 над Витоша (Бистрица) в контролна среща, която се игра на стопанисвания от отбора на бистричани стадион “Летище”.  Попаденията за "железничарите" реализираха Димитър Георгиев (13, 24), Светослав Диков (65) и Илиян Стефанов (87). Видео: Витоша - Локомотив 0:4 Първата част завърши при резултат 0:2. В 13-ата минута Педро Ферари центрира в наказателното поле към Димитър Георгиев, който се разписа от близо. В 24-ата минута Георгиев вкара и от дузпа от съдия Гутева. С нови два гола през втората част Локомотив оформи крайното 0:4. В 65-ата минута Светослав Диков се разписа с глава, а в края на двубоя Илия Стефанов оформи крайния резултат в контролата. При предишната пауза в шампионата Локомотив отново победи с 4 гола разлика отбор от Първа лига Контрола: Локомотив - Ботев (Вр) 4:0. Локомотив е на трето място във Втора лига, изоставайки с 9 точки отбора в оста ... [ +++ ]
Tags: на живо, видео, Витоша, Летище, контролна среща
Гледайте на живо , Локомотив води с 0:2 след първото полувреме. [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Витоша, Бистрица, пауза, 2019
Локомотив (София) ще играе контрола с последния в елита - Витоша (Бистрица). В последния си двубой бистричани загубиха с 0:1 от Лудогорец с гол в продълженията. Двубоят е планиран за 16 ноември (събота)  от 11:00 часа. Засега е предвидено срещата да се играе на терена на тигрите до летище София. При предишното прекъсване заради евроквалификациите Локомотив пак се изправи в спаринг срещу елитен отбор. Тогава столичани разбиха у дома с 4:0 Ботев (Враца). [ +++ ]
Добавен на Вторник, 05 Февруари 2019 / Футболисти
Tags: Георги Пеев, Даниел Пеев, Локомотив, YouSofiaTV, 2019, Ринги, Витоша
Георги Пеев даде ексклузивно интервю пред камерата на You Sofia TV. Легендата на Локомотив и Амкар (Перм) говори след полуфинала на турнира “Ринги” в с. Войнеговци между Витоша (Бистрица) 2, за които играе заедно с Даниел Пеев и Левски (Чепинци), завършил 3:0. Вижте видеото по-долу. I7fSL9lbVpg [ +++ ]
Добавен на Неделя, 03 Юни 2018 / Фенове
Tags: видео, фенове, Пловдив, бараж, Витоша
8hKuJUzODHM [ +++ ]
Добавен на Събота, 26 Май 2018 / Двубои А отбор
Tags: бараж, Първа лига, Витоша, Пловдив, драма, дузпи, скандал
      ТАМ КЪДЕТО СЕ СЛИВАТ БОЛКАТА ОТ ПОРАЖЕНИЕТО И РАДОСТТА ОТ ТРИУМФА СЕ РАЖДА ЛОКОМОТИВСКИЯ ДУХ! Локомотив изнесе пореден мъжки мач, но в уникална футболна драма не успя да победи в последния бараж за Първа лига. Витоша (Бистрица) запази мястото си сред най-добрите в България, след като надделя при рулетката на дузпите. Първите 90 минути завършиха 1:1, а в последната секунда на второто продължение условните домакини стигнаха до изравняване. Илия Димитров и Здравко Димитров бяха точни за "Локомотив", а Даниел Кутев и Стефан Христов отбелязаха голове за "Витоша". влезте в страницата на двубоя кликвайки тук ВИТОША (Б) – ЛОКОМОТИВ 6:4 след дузпи 0:1 Илия Димитров 4, 1:1 Даниел Кутев 64, 1:2 Здравко Димитров 109, 2:2 Стефан Христов 120+3 ВИТОША (Б): 12 Николай Георгиев, 5 Венцислав Бонев, 6 Румен Гьонов /46-Тодор Гочев/, 11 Даниел Кутев /107-Четин Садула/, 15 Радко Мутафчийски, 17 Михаил Петров /90-Кристиян Кочилов/, 25 Георги ... [ +++ ]
Tags: бараж, Първа лига, Пловдив, 2018, Витоша
 Очаквайте резултата на живо след 20:00 часа  влезте в страницата на двубоя кликвайки тук Направихме всичко по силите си, но баражът за влизане в Първа професионална лига остана в Пловдив на стадион Локомотив от 20:00 часа. Утре предстои най-важния ни мач от доста години насам, като съперник ще ни бъде тима на Витоша (Бистрица). За привържениците на Локомотив ще бъде отворен В сектор, като билетите ще са с цена 3 лв. Вярваме, че пак ще сме едно, защото Локомотив - това сме всички ние!   Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!    текст от https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Петък, 09 Февруари 2018 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Витоша, Летище, 2018
Локомотив записа нова победа в контролните срещи от зимната подготовка. Червено-черните победиха тима на Витоша (Бистрица). Това е първата загуба за бистричани в зимните контроли след 5 победи и две ремита. Единственото попадение в проверката играна на втория стадион Витоша реализира Мартин Станкев, след добра кмбинация с Николай Цветков и Илия Димитров в 28-та минута. През втората част Андреа Ефремов спаси дузпа на юношата на Локомотив Даниел Пеев, а Марио Йорданов го изпусна от чиста позиция с глава, стреляйки в тялото на вратаря на домакините. Срещата бе наблюдавана от последното ново попълнение за Локомотив Даниел Златков.  Следващата контрола на Локомотив е в събота 10.02.2018 на стадион Требич от 14:00 часа. Съперник ни е убедителния водач в северозападната трета лига - Кариана. ВИТОША: 1 Михаил Иванов,  6 Румен Гьонов, 30 Илиян Попов, 5 Венцислав Бонев, 15 Радко Мутафчийски, 8 Орлин Старокин, 7 Кристиян Кочилов, 17 Михаил Петров, 9 Ангел Стоянов, 99 Стефан Христов, ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 08 Февруари 2018 / Двубои А отбор
  Отборът на Локомотив ще изиграе поредната си контрола днес. “Червено-черните” ще премерят сили с първодивизионния тим на Витоша (Бистрица). Приятелският двубой ще се състои на стадион Летище, а началото му ще бъде дадено в 14:00 часа.. Това ще бъде осмият приятелски двубой за бистричани от началото на годината. До момента тимът записа пет победи – Струмска слава (3:2), Черноморец (Балчик) (2:0), Добруджа (2:0), Лудогогрец 2 (3:2) и Ботев (Враца) (3:1), и две равенства – с Монтана (1:1) и Балкан (Ботевград) (1:1). За Локомотив двубоят ще бъде четвърти - 3 победи - Хебър (Пазарджик) (4:0), Септември (Симитли) (0:3) и Пирин (Гоце Делчев) (1:8) и едно равенство с Рилски спортист (Самоков) (2:2) източник: https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Витоша, контрола
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: контрола, контролна среща, Витоша
  В контролна среща Локомотив победи с 3:1 Витоша Бистрица. Двубоят се игра на изкуствения терен в спортния комплекс. Поради непрестанния дъжд и студеното време полувремената бяха с продължителност 40 минути. Локомотив поведе с гол на Александров, а в 35-тата минута Станкев удвои преднината на столичните железничари. Две минути по-късно гостите намалиха на 2:1, но след още две втори гол на Александров възстанови преднината на Локомотив. За втората част Младен Дочич смени почти целия състав и в игра се появиха футболисти от червено-черната ДЮШ. През първите минути футболистите на Витоша упражниха сериозен натиск, но постепенно младите железничари изравниха играта. Въпреки няколкото добри положения пред двата отбора, резултатът се запази 3:1. Следващият двубой на Локомотив е срещу Литекс в събота 14 октомври от 16:00 часа на стадион Локомотив. Елате и подкрепете отбора по пътя, който заедно ще извървим! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ВИДЕО: Локомотив - Витоша ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 06 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Резултата на живо може да следите кликвайки тук след 15:00 часа. Двубоят ще е на изкуствения терен. Локомотив София и Витоша Бистрица ще изиграят контрола в събота на 7-ми октомври  от 15:00 часа на стадион Локомотив. Все още не е ясно дали двубоят ще се проведе на основния или на помощния терен, като това ще се разбере в деня на мача в зависимост от атмосферните условия. В състава на Локомотив ще отсъства Илия Димитров, който е част от младежкия отбор на България U-21 за квалификационните срещи с Казахстан. Първия двубой е днес в 18:30 на "Трейс арена" в Стара Загора, а втората среща е на 10 октомври 2017 г. в Казахстан на стадион "Астана арена" в Астана. източник: http://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]