Габрово

Добавен на Понеделник, 27 Март 2023 / Ръгби
Tags: ръгби, Габрово, Янтра
Отборът на „Янтра“  победи с 24:11 над столичния „Локомотив“ в 1 кръг на първенството Ръгби 15. Двубоят се игра пред сериозен брой зрители, които станаха свидетели на оспорван сблъсък. Успехът на габровския тим не дойде никак лесно. Момчетата на Венелин Иванов дори се оказаха в ролята на догонващи след 10 минути игра. Първо в 5-та минута Константин Дебренлиев даде аванс на „Локомотив“ с точно изпълнен фаул, а малко по-късно Михаил Георгиев след добър самостоятелен рейд отляво заложи топката в точковото поле на „Янтра“ за 0:8. Домакините пренесоха играта в половината на съперника и в 21-та минута Михаил Михов разцепи отбраната на „железничарите“, за да реализира първите габровски пет точки в мача. Импулсът доведе и до второ есе за „Янтра“ шест минути по-късно. Отново Михов разкъса през центъра защитата на гостите, а Даниел Цвятков беше точен и при допълнителния удар – 12:8. В 32-та минута „Локомотив“ отново получи възможност за изпълнение на фаул в половината на „Янтра“. Въпреки ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Март 2023 / Ръгби
Tags: ръгби, на живо, Янтра, Габрово, 2023
Тази неделя 26 Март стартира държавния шампионат по Ръгби. В мач от 1 кръг Локомотив гостува на РК "Янтра" Габрово . Освен на стадиона мача може да гледате и в клубния канал на РК "Янтра" по-долу. W1ydTuZIdpM   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 10 Май 2018 / Бокс
Tags: бокс, ученици, Купа България, Габрово, 2018, ЮЛИЯН МАРИНОВ, Маноло Стоянов, Божидар Цветков
Учениците на БК Локомотив Сф заеха 5-то място в отборното класиране на купа "България" спечелвайки: 62 кг ЮЛИЯН МАРИНОВ - 1 място 38.5 кг Маноло Стоянов - 2 място 68 кг Божидар Цветков - 2 място 43 кг Мартин Иванов - 3 място 38.5 кг Петър Арсовски - 3 място 76 кг Велизар Емилов - 3 място 80 кг Димитър Йовев - 3 място Резултати – финали. [ +++ ]