Добра новина? Иво Паргов застава начело на Марек

Иво Паргов поема властта във футболния отбор на Марек. Бившият футболист и директор на отбора от Дупница се завръща от Локомотив, където повече от 8 години бе шеф на ДЮШ.
За всички бе видимо, че Паргов не влага сърцето си за школата в червено-черно. По думите на всички Иван Василев бе оставил Паргов да я води без да му се меси след като дупничанина докара Актавис в първите години от управлението му. Сега е времето, в което Василев може да направи правилния избор и намери човек, който да се отдаде на мисията Локомотив отново да има школа за пример.
Паргов ще бъде силният човек в Марек, който ще отговаря за почти всичко в отбора. С него в ръководството на тима ще бъде и неговият баща и легенда на Марек Сашо Паргов. Очаква се помощник в тази дейност на Иво Паргов да бъде друг бивш футболист на Локомотив и дупничани - Милен Лахчев. Паргов вече бе представен пред футболистите на Марек.
Това стана след тренировка на стадион Бончук в Дупница в присъствието на общинското ръководство. Очакванията на всички от новото ръководство е да се продължи с доброто представяне на отбора и през пролетния дял от първенството на Втора лига.














към 8-годишния Алекс Кормушев, който се нуждае от спешно лечение в чужбина. Малкият ученик от столичното 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ страда от глиобластом – четвърта степен (много инвазивен глиален тумор). За съжаление хирургическа интервенция не е възможна, а е небходимо да се пристъпи към серия от химиотерапия и протонна терапия в Германия. Скъпоструващото лечение е непосилно за семейството на Алекс.
Прочетете още...