Печат

Лудогорец - Локомотив 29.11. /неделя/ 15:30 ч. ст. "Лудогорец Арена"

вкл. .

guest ludigirec
Мач срещу единствения евробоец представил повече от достойно България в Евротурнирите тази година - няма какво да се лъжем - Лудогорец са абсолютен фаворит в тази среща, НО, все пак умората от двубоя с Ливърпул от срядата може да окаже влияние, а ако пък и Гигов вземе и да плати някой лев на играчите (ХА - ХА) имаме някакъв шанс за равен, примерно. Все пак в домакинския ни двубой в началото на сезона ги изтървахме насред "Надежда" (2:2).

При нас огромна загуба ще е отсъствието на Сашо Бранеков в защита, както и липсата на офанзивни играчи, като най-вероятно ще разчитаме на един-единствен човек напред - Ламжед Шехуди. Имаме обаче обещанието на Том, който след мача с Хасково каза, че отборът ще се раздава до край за феновете и заради треньора. Пък по време на зимната пауза - каквото сабя покаже. От разговорът с него остана впечатлението, че повечето от играчите ще "избягат" заради управленските методи на "Благодетеля". Но това са списвания за друга тема.
 
Списване за тази тема е това, че феновете на Локомотив организираме пътуване за мача, като цената на трипа ще е около 30 лв. на човек, като в нея НЕ е включен билет за мача.

По повод цената на билетите очакваме включване от колегите от Разград.
"Екскурзията" потегля от ст. "Локомотив" рано сутринта в деня на мача.
 
За записване, информация и други:
0886 446 786

САМО НИЕ, САМО ЛОКО!!!
Печат

Локомотив - Хасково 22/11/2014 14:30 часа, ст. "Локомотив"

вкл. .

home haskovo
Наглед лесен мач - гостите са в жестока криза, но единствените им точки спечелени в групата дотук са срещу нас и срещу Лудогорец, което трябва да подскаже на треньорският щаб, че
подцени ли се мачът - ще страдаме. Да не забравяме и Кокала, който си тръгна от Локомотив меко казано скандално след поредица изключително слаби резултати и едно съсипано
тренировъчно игрище, така че имаме и дразнител жаден за своеобразен реванш налице.
 
В състава на Локомотив проблеми почти няма, може би изключае контузията на Александър
Бранеков, който най-вероятно ще стисне зъби и ще излезе на болкоуспокояващи. За сметка на това в групата се завръща Пепи Димитров, който излекува контузия и се очаква Димитър Васев
да го пусне в игра, за да може Ламжед Шехуди да отпочине преди задаващите се тежки мачове до края на полусезона.

Дали платените тази седмица по 500 лв на калпак ще успеят да стимулират играчите ни да покажат най-доброто от себе си и да победят отбора на Хасково без драми? Предстои да видим тази събота в 14:30 часа.
 
Билетите са на обичайната цена - по 5 лв за пенсионери и ученици и 10 лв за всички останали.
Печат

Локомотив победи Ботев (Гълъбово) с 5:1 в реванша

вкл. .

home galabovo
В един всъщност интересен мач с мого положения, но по никое време (13:00 часа в петък), Локомотив победи Ботев (Гълъбово) с 5:1.
 
Мачът започна с "гол от съблекалнята" в 0:30 сек. с гол на Александър Манолов след асистенция на Влади Романов.
 
В 18-ата минута малко изненадващо гълъбовци поразиха вратата на пазещия в този мач Валентин Галев и изравниха резултата с гол от пряк свободен удар - 1:1.

След това Локомотив натисна и създаде доста положения, като при едно от тях в 31-ата минута Даниел Васев отбеляза гол след асистенция на Ламджед Шехуди за 2:1. При този резултат дойде почивката, в която за нашия отбор бяха извършени две смени - излязоха Шеходи и Романов, а на тяхно място "застъпиха" Даниел Генов и Георг Василев.
 
Локомотив продължи да контролира срещата и след две греди и две спасявания на вратаря на гълъбовци, Дани Генов вкара първия си гол в мача в 74-ата минута, а в последствие след асистенции на Румен Трифонов ('79) и Йордан Тодоров ('90+1) оформи своя хеттрик за крайното 5:1.
 
След мача Димитър Васев заяви, че е притеснен след събитията от тази седмица (за които може да чуете в 20-и бр. на lokosf.info podcast), които според него не са решени, но че е доволен от това, че момчетата не са подценили мача, а са играли на ниво. Той сподели още, че колкото и да му се иска най-вероятно няма да дава много време на игра на младите момчета, защота гони влизане в първата шестица. Георги Марков пък заяви, че искал да играем с 80% юноши и че Бранеков има нужда от хирургическа намеса, която обаче не е спешна и зависи от него дали ще стисне зъби още няколко мача или ще се подложи на операция.
 
КРАЕН РЕЗУЛТАТ: Локомотив - Ботев (Гълъбово) 5:1
 
Състави:
Локомотив София: Валентин Галев (к), Камен Хаджиев, Траян Траянов, Румен Трифонов, Йордан Тодоров, Иво Иванов -> 73' Антон Славчев, Димитър Велковски, Даниел Васев, Александър Манолов, Владислав Романов -> 46' Даниел Генов, Ламжед Шехуди -> 46' Георг Василев
Резерви: Кристиан Кацарев, Марко Ранджелович, Антонио Ливраменто, Валентин Йочев
 
Ботев Гълъбово: Димитър Георгиев, Мирослав Енчев, Добромир Димитров, Янко Вълканов (к), Николай Янков (84' Пламен Димитров), Иван Тилев, Пламен Коралов, Иван Винков (61' Георги Вълев), Иван Тошев, Георги Кирилов (68' Александър Михайлов), Стоян Диков
Печат

След сладката победа над Славия играчите на Локомотив заявиха: "Спираме да тренираме, докато не ни се изплатят заплатите!"

вкл. .

gigov dog case
След инфарктната и измъчена победа над Славия като гости днес (1:2), играчите на Локомотив заявиха, че спират всякакви тренировки докато не им бъдат изплатени заплатите. Тук задължително трябва да отбележим, че те са отказали да проведат последната тренировка преди мача със Славия, така че тези им думи могат да се приемат като нещо повече от заплаха.
 
Припомняме, че президентът на "П"ФК Локомотив Николайчо Гигов (за когото според негово изказване "100 000 лв. са нищо пара"), дължи заплати на футболистите за четири месеца, плюс поне три премии, като за победа днес бе обещал ДВОЙНА такава. Според договорката с играчите премията се равнява на 1000 лв. на калпак, така че само от мача със Славия момчетата са заработили 2000 лв. Евентуално.
 
lokosf.info пита:
господин Гигов, кога ще спрете да лъжете всички? Кога ще спрете да парадирате с финансовото си благосъстояние, от което (ако наистина го имате) от години не отделяте АБСОЛЮТНО НИЩО за Локомотив, за който така "милеете"?
 
Феновете на отбора заставаме твърдо зад играчите в тяхната борба за полагащите им се и заработени възнаграждения, защото виждаме - ако господин "Благодетеля" Николайчо Гигов продължава да брои заплатите на момчетата за жълти стотинки и не ги изплаща, Локомотив който радваше привържениците си тази есен ще умре тази зима.
 
Това ли е целта Ви, господин "Благодетелю"?
 
 
Молим Ви, господин Гигов, бъдете така любезен:
ПЛАТЕТЕ ИЛИ СЕ МАХНЕТЕ!
 
 
ЛОКО СОФИЯ НАД ВСИЧКО!
Печат

Викове "гочиво" проглушиха "Надежда"

вкл. .

loko levski 0 101

Феновете на Локо (Сф) заподозряха, че дербито с Левски е уредено. Около 3000 зрители бяха поизпълнили отворените трибуни в "Надежда" в очакване да се играе футбол, но останаха излъгани. През второто полувреме на срещата, завършила с победа 1:0 за „сините", привържениците на „железничарите" скандираха мощно „горчиво, горчиво".

Димитър Васев обяви, че е обвиненията им са немислими, но за много от локомотивците остана горчивина от липсата на хъс за игра, ясно видима особено в средната линия на Локомотив. Как да не си помисли човек, че резултата от срещата е плод на любовта между Георги Марков - Рендето и Георги Иванов - Гонзо? И тази липса на хъс се появи точно когато хората започнаха да се връщат отново на стадион Локомотив и преди дербито със Славия. 

 

КЛАСИРАНЕ СЛЕД 14-ти КРЪГ

 

Печат

Локомотив - Левски, да бъде или да не бъде. Железните заслужават подкрепа!

вкл. .

ДЕЦАТА ДО 14 г. ВЛИЗАТ БЕЗПЛАТНО С ПРИДРУЖИТЕЛ И ДЕКЛАРАЦИЯ.
home levski
Утре предстои мач, който може да бъде исторически. Медиите ни заливат със синя патетичност за това как една нова загуба на отбора от Подуене би довела до революции. Всички искат главата на Батков, говори се за ново нахлуване на терена, което ще е лесно, предвид частната охрана в "Надежда". Локомотив пък може да продължи традицията да сменя треньорите на "Левски", а някои железничари дори вещаят за разгром с над 5 гола или знакова победа, която би ни качила в борбата за медалите.
 
Финансовата криза в Локомотив обаче е голяма и юди като Иво Тонев знаят как да опитат да се възползват от това. Всеобщо е мнението, че отборът от Подуене ще се опита да спечели още извън терена с цел да успокои страстите и Гонзо отново да бъде пророк. В "ръководството" на Локомотив Марков отново може да изиграе ролята на син троянски кон спасител и да засвидетелства, че и дълговете на "Левски" не го плашат и би се разписвал като "изпълнителен" директор и в синия клуб.
куче касичка
От друга страна Гигов вече е демонстрирал, че "Левски" и политическите им "поддръжници" са му поне неприятни. Виждали сме вече подозрителни резултати, но стига да има финансовата възможност Николайчо с удоволствие ще нареди здрав бой за отмъщение на резултат, който помни как е постигнат.
 
Системата ни за прогнози (вижте прогнозата и статистиката тук) сочи изравнени шансове за успех на двата отбора. Васев обаче върна железничарския дух в Локомотив. Победите над Литекс, Славия и Ботев показаха, че момчетата в червено и черно са готови да се раздават за победа докрай.
 
Футболът отново е в "Надежда и Локомотив заслужава подкрепа.
85 yrs site
Цената на билетите е 10 лв., за пенсионери 5 лв, а децата до 14-години влизат безплатно с придружител и декларация.
 
 
Елате на стадиона утре - Железните заслужават подкрепа!

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

Спас Делев отбеляза 8 гола и направи 11 асистенции (топ резултат)