Печат

Иносказание за хейтърство

вкл. .

hi haters
Щеше ми се да напиша нещо доста по-позитивно след вчера, но и на това ще му дойде времето, сигурен съм. В момента обаче имам друго на ум. От снощи чета едни прекрасни статии и коментари на някои самозабравилите се, ъмм, селтици от един легитимно спонсориран от "държавата" отбор и една специфична медия, според която Ботев били ДАРИЛИ медали на Локомотив. Това всичкото насочено към отбор, тъпкан и мачкан отвсякъде през цялото си съществуване, без грам подкрепа от когото и да било, че и награден с назначен отгоре президент МИШОК, работещ единствено и само срещу въпросния отбор, отбор от МЪЖЕ, които въпреки всичко и всички постигнаха немислимото - взеха медали в изкорубеното "първенство" на българската А "П"ФГ. Вярно, "само" бронзови, но начинът по който се стигна до тях определено ужили доста хора по дупетата, не само горепосочените ляльовци.
 
Та, нека разкажа на всички една кратката история на всички подобни хора и тяхното хейтърство през изминалия сезон:
 
- първо бе: "Тази година ще изпаднете!"

- последва: "Е, ще се закрепите с триста мъки над изпадащите!"

- дойде: "Първата шестица!? Ще я видите през крив макарон!"

- настъпи шумното: "Ще сте тъпана на първата шестица!"

- минахте леко озъбено през: "Ма в тройката ли си мислите, че ще останете бе?"

- и накрая, драги хейтъри, стигнахте до единственото, което познахте и което бе ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТРУДНОТО НЕЩО да се прогнозира и с което сте очевидно адски горди: "Е пък шампиони няма да станете!"
 
На това май се вика геометрична прогресия на глупостта.
 
Тази година Локомотив ви стъпи на вратовете на всички до един и на всеки един от вас му трепереха шушоните от гърмящите колелета, идващи да предизвествят връхлитащия Влак Обреченост - "Обреченост", защото с тези играчи и треньорско ръководство, тези МЪЖЕ, Локомотив бе обречен на успех. Обречен да сгази (почти) всяко селташко и погалено от "държавата" отборче.
 
Драги хейтъри, ако Локомотив си тръгва завинаги от "професионалния" футбол на "държавата" България, го прави с високо вдигната глава. На вас сега единствено може да ви остане да хейтите, че Мъжете на Димитър Васев и Ко. не са взели сребърен или златен медал в този изпъстрен с емоции и странни на моменти похвати сезон. Затова хулете, че не сме взели злато или сребро - сега ви е паднало.
 
А ние ще стоим отстрани и ще продължим да ви се смеем, защото искрено ни забавлявахте и забавлявате, като се надяваме да продължавате да ни забавлявате с хейта, който не спирате да сипете във вашето безсилие.
 
Давайте смело. :)
 
 
Заб.: всички кавички и форми на обръщение "ви" с малка буква не са случайни.
Печат

Закъсняло време за промяна

вкл. .

clockЛокомотив София направи изключителен сезон, но както често се случва в 21-годишното управление на Гигов, все нещо куца за да бъде всичко наред! Гнилото и безхаберно управление на "президента" е коментирано не един и два пъти! Много хора все още ги чуваме да говорят с умиление за него: "Той човека колко години дава"..... Дава ама да спре като не може, колко пъти се отказваше? Един ли, сто ли!? Не е срамно да си тръгнеш с високо вдигната глава! Но, Гигов отдавна закъсня и сам настрои хората срещу себе си! Вместо да го боготворят, те го псуват и кълнят! Да не се интересуваш грам за школата си, за децата, които играят в твоя отбор за бъдещето на клуба....ГЕНОЦИД към децата на клуба на който си собственик! Да натрупаш милиони дългове .....! И накрая да не се смяташ за виновен е меко казано Нагло! Наложителна е промяна, но тя трябваше да започне може би преди 10 години преди всичко в Локомотив да е тотално сринато!

По-добре късно, от колкото по-късно.

Печат

МачЪТ на сезона или века 23/05/2015 17:30 ч., ст. "Локомотив"

вкл. .

home cska

В събота 23 май Локомотив се изправя срещу ЦСКА. Преди двубоя има куп слухове, драми и помия. Всичко това обаче няма никакво значение. Заради проблемите с лицензирането това може да е последния мач на Локомотив под тази му форма. Нека всички покажем с присъствието си, че ние сме Локомотив. 

Да покажем заради себе си, заради нашите родители, нашите деца, нашата любов, заради Димитър Васев, екипа му и футболистите, които въпреки всичко и всички показаха какво е ЛОКОМОТИВСКИ ДУХ. Това сме ние ЛОКОМОТИВЦИТЕ борещи напук на всичко.

Печат

Николайчо Гигов: "Кога сте виждали феновете на "Локомотив" да помагат на отбора?"

вкл. .

gigov dog case

Това е в "груб превод", което каза Николайчо Гигов пред медиите по случай събитията с просрочените задължения и отказа на Лицензионната комисия да даде лиценз на НЕГОВИЯ "П"ФК "Локомотив". Думите му бяха в отговор на въпроса "Ще поискате ли помощ от феновете?", а самият отговор бе, че няма да иска помощ от нас, защото:

"Кога сте виждали такава? Всичко винаги е зависело само от мен."

А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, сложиха седалките, които и до момента... е, красят вече не е правилната дума, но да кажем придават на ст. "Локомотив" вида, в който той малко или много се намира днес?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, спасяваха нееднократно прекратяването на мачове заради поройни дъждове, отводнявайки терена?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, ринат сняг на стадиона вече всяка зима, за да може отборът да изиграе първите си мачове в първенството за календарната година в края на февруари и началото на март?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, уреждаха бои и боядисваха огради последния път, когато имаше подобна инициатива?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, търчаха да уреждат създаването на функциониращ сайт за вашия "П"ФК "Локомотив", г-н Гигов, какъвто сайт в 21-ви век вашият "П"ФК "Локомотив" се провали да поддържа и трябваше да получаваме запитвания за цена на играчите на вашият "П"ФК "Локомотив" в нашия форум?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че именно феновете, абсолютно безвъзмездно, бяха впрегнати да леят бетон на уж ремонтиращият се в момента сектор "В" на ст. "Локомотив"?
 
А може би г-н Николайчо Гигов забрави, че феновете сме тези, колкото и малко останали след годините геноцид от страна на него и неговата клика, са тези, които подкрепят отбора НАВСЯКЪДЕ в страната и чужбина, отделяйки от личните си средства и време, защото вярват в Емблемата?
 
ВЯРА, г-н Гигов, е това, което имаме. Вяра, че когато туморът Николайчо Гигов се махне от Локомотив, слънцето ще изгрее... или залезе над "Надежда".
 
По-добре ужасен край, отколкото ужас без край, г-н Гигов.
 
Казано така, искаме да БЛАГОДАРИМ с цялото си сърце и душа на настоящия отбор, на абсолютно всички футболисти и треньори, които оставиха сърцата си на терена за Емблемата през последните месеци и направиха този, може би последен, сезон на Иконата Локомотив така незабравим за нас, доказвайки на всички неверници или чисти хейтъри, че където е текло пак ще тече.
 
Че Институцията Локомотив е над всекиго и над всичко.
 
И най-вече над МИШОЦИ като вас, г-н Николайчо Гигов.
 
Това е. Това сме ние:
 
 
ЕДНА ЕМБЛЕМА, ЕДНО ИМЕ - САМО ЛОКО, САМО НИЕ!
 
Печат

Програма „А” футболна група и Купа на България последни кръгове Пролет 2015 година

вкл. .

bfs

 

СТК утвърждава програмата за последните два кръга на „А” и „Б” ФГ както следва:

„А” ФГ

ХХХІ кръг /9/ плейоф

21.05/четвъртък/

Марек

-

Хасково

18.00

Диема спорт

22.05/петък/

Славия

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд     

-

Левски

20.00

Диема спорт

23.05/събота/

Берое СЗ

-

Ботев Пд

17.30

Нова спорт

 

Литекс

-

Лудогорец Рз

17.30

Диема

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА                    

17.30

Диема спорт

 

ХХХІІ кръг /10/ плейоф

26.05/вторник/

Черно море Вн

-

Локомотив Пд     

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Марек

20.00

Диема спорт

27.05/сряда/

Хасково

-

Славия

18.00

Диема спорт

31.05/неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Сф

18.00

Нова спорт

 

ЦСКА                   

-

Литекс

18.00

Диема спорт

 

Лудогорец Рз

-

Берое СЗ

18.00

Диема

 

По предложение на ПФЛ и съгласувано сНова Броудкастинг груп  и „Футбол про Медиа”, предвид започващия ремонт на тревната настилка на Нац. стадион „В.Левски” и предстоящо международен турнир по лека атлетика на ст. Берое,  финалът за Купата на  Българиямежду отборите на   ПФК „Левски”Сф иПФК „Черно море”  ,ще се играе  на 30.05/събота/2015 от 20.00часа, на стадион Лазур град Бургас. Срещата ще се излъчва по Нова ТВ.

 

източник: http://bfunion.bg

 

Печат

Лудогорец - Локомотив 15/05/2015 19:00 часа

вкл. .

guest ludigirec

В петъчната вечер гостуваме на Лудогорец в Разград. Очакванята на много анализтори са Лудогорец още днес да се окичи с 4-та поредна титла в А група. Локомотив често е обърквал подобни очаквания. Ще видим организацията и класата Лудогорец са очевидно с едно ниво над всичко, но в отбора на Локомотив има Треньор и Раздаважи се футболисти.

Далеч по важен е въпросът, как държавата намери 5 000 000 лв. за общинския стадион в Разград, но няма пари ремонт (да ремонт, а не нов строеж) за ДЪРЖАНИЯ стадион Локомотив в София и го е оставила да се руши.

ВАЖНО: ОФИЦИАЛНИТЕ ЦЕНИ НА БИЛЕТИТЕ ЗА ФЕНОВЕТЕ НА "ЛОКОМОТИВ" В РАЗГРАД

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

Спас Делев отбеляза 8 гола и направи 11 асистенции (топ резултат)