Печат

Локомотив - Монтана 0:1

вкл. .

katerichochko

Локомотив записа 3-та поредна загуба във Втора лига, като този път съдийска тройка не игра толкова сериозна роля за победата на гостите с 1:0. Железничарите буквално проспаха първото полувреме, както и контратаката, при която Сергей Георгиев отбеляза единствения гол. В първата третина на втората част Монтана доминираше, но след това Локомотив взе инициативата и пропусна да изравни след изстрели на Нетов и Контохристос, като втория нацели и веднъж и гредата. Най-върлите фенове на "червено-черните" напомниха с различни транспаранти за Никола Котков, като протестираха и срещу съдийството, което определено ощети много клуба през тази есен. "Железните бригади" дори наблюдаваха мача от Сектор "В", където седяха преди години. Срещата бе дебят за новия талисман на столичните железничари - Катеричочко!

Агитката се завърна в сектор "В" на стадион "Локомотив"

Ангел Колев: Не съм доволен от мястото, което заема Локомотив в класирането