съдии

Добавен на Вторник, 25 Юли 2023 / Новини А отбор
Tags: БФС, ВАР, съдии, стадион Локомотив, Иван Василев
Локомотив загуби с 2:4 от Локомотив (Пд), но спокойно можем да кажем, че ВАР-а на стадиона в Надежда изглежда неизползваем в трудни ситуации. При изравнителния гол на гостите за 1:1 се вижда че нападателя им се е наклонил да спринтира и макар и качеството на заснемане да е лошо по-скоро той е в засада (вижте стоп кадрите по-долу). Това е поредна подобна много сложна за ВАР ситуация, която се отсъжда в ущърб на Локомотив. Дали пък ВАР-а не е одобрен с подобно условие?!? При втория гол на пловдивчани пък ясно се вижда, че топката удря нападателя им в ръката и променя траекторията си за да попадне в номер 10, който да отбележи. Явно и това ВАР не видя или пък е компенсация за положението, в което Диме Димов се опита да прибере ръката си, но не успя и топката го удари, а пловдивчани поискаха дузпа, която не бе отсъдена. Никола Попов се опита да замаже накрая и с дузпа за Локомотив, която трябва да признаем не бе в духа на мача. Двата отбора се хвърлиха в много здрава битка на терена ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2023 / Видео ДЮШ
Tags: видео, U15, Пловдив 2015, БФС, съдии
  При скандално съдийство Локомотив загуби от пряк съперник в битката за оставане в елитната група до 15 години. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2023 / Двубои А отбор
Tags: Лудогорец, съдии, БФС
Локомотив загуби с 1:0 от Лудогорец в Разград. Домакините доминираха в мача, но това и бе тактиката на Станислав Генчев. С мисъл за 1/2 финала в сряда той бе прекроил състава си за да запази от наказания основни футболисти. В края на първото полувреме Рапосо пресилено бе изгонен за втори жълт картон и Локомотив остана с човек (или 4) по-малко на терена. Лудогорец изстреля 13 точни удара към врата на Гайе, но най-чисто положение бе за столичните железничари. Рейд на Франса, започнал от центъра на терена го изведе очи в очи с вратаря на домакините, но удара бе спасен. Ударите на домакините бяха от малък ъгъл или в обхвата на вратаря, но при един корнер Тиаго отбеляза единствения гол в срещата. ВИДЕО: Лудогорец - Локомотив 1:0 [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2023 / Мъже
Tags: видео, Лудогорец, съдии, БФС, червен картон
  [ +++ ]
Добавен на Петък, 17 Март 2023 / Новини А отбор
Tags: ВАР, съдии, БФС
От началото на годината Локомотив се "радва" на много ВАР ситуации, като случайно или не всички те са отсъдени в ущърб на столичните железничари. Всичко започна срещу Ботев в Пловдив, къде по-скоро нямаше дузпа за Локомотив, но ескалира в София при домакинството срещу Септември. В 14-ата минута Локомотив остана с човек по-малко. Тогава вратарят Александър Любенов не прецени добре една дълга топка и тръгна да я пресреща. Това обърка защитниците пред него и оставиха Мартин Петков да вземе първи кълбото, а стражът се вряза с наведена напред глава в него. Първоначално съдията отсъди нарушение и жълт картон, но след преглед от ВАР картонът стана червен. Доста интерсно решение при положение, че Любенов и защитниците бяха близо един до друг, но да речем, че да може да се отсъди червен картон, макар и ситуацията да подлежи на дискусии. Върхът бе изгонването на Вутов за влизането от каданса по-горе. Антонио влезе остро в краката на Мартин Стоянов и съдията прецени, че действията му заслужават ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 01 Март 2023 / Мъже
Tags: видео, Лаута, Пловдив, БФС, съдии
sy04bXk692g 6LIJGjaZzMY [ +++ ]
Добавен на Сряда, 01 Март 2023 / Двубои А отбор
Tags: съдии, мафия, БФС, железничарско дерби, Лаута
Локомотив загуби с 1:0 при гостуването с в парк Лаута. Домакините бяха по-активния отбор в голяма част от мача, но за пореден мач, ВАР работи със странни виждания. В 9-тата минута на двубоя удар на Бакалов бе спрян с ръка в наказателното поле, но дузпа не последва. Стадионът в Пловдив вече разполага с нова държавно финансирана трубуна, а стабилна бройка фенове на софийските железничари бяха настанени в временния сектор за гост намиращ се в сектор А. Ерик Сорга (59) донесе трите точки за пловдивчани с дебютното си попадение, след като топката премина между краката на Бубакар Гай. Локомотив не можеше да разчита на изгонените в двубоя срещу Септември, Любенов и Вутов. Гай на 2 пъти отрази сериозни опасности, а Франса на 2 пъте не успя да стреля добре от добри ситуации. В добавеното време на срещата Костов от позиция близка до точката на дузпата стреля над вратата и не успя да изравни резултата. ЛОКОМОТИВ (ПД) - ЛОКОМОТИВ (СФ) 1:0 1:0 Ерик Сорга (59)  ЛОКОМОТИВ (ПД) : 23. ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Февруари 2023 / Мъже
Tags: Георги давидов, Септември, съдии, мафия, Царско село
FmaKHJmO-J8 [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Февруари 2023 / Двубои А отбор
Tags: съдии, Георги Давидов, мафия, Александър Любенов, Юлиан Ненов, Бабакар Гайе
Локомотив не победи Септемврийско цароселската фамилия, като за пореден път ставаме свидетели на много спорно съдийство. Още до 36-тата минута Георги Давидов се постара да стане "звездата" на двубоя и изгони 2-ма футболисти на железничарите. Статистиката показва, че Локомотив е извършил 6 нарушения, за които има 2 червени и 3 жълти картона. В 14-ата минута Локомотив остана с човек по-малко. Тогава вратарят Александър Любенов не прецени добре една дълга топка и тръгна да я пресреща. Това обърка защитниците пред него и оставиха Мартин Петков да вземе първи кълбото, а стражът се вряза с наведена напред глава в него. Първоначално съдията отсъди нарушение и жълт картон, но след преглед от ВАР картонът стана червен. Доста интерсно решение при положение, че Любенов и защитниците бяха близо един до друг, но да речем, че да може да се отсъди червен картон, макар и ситуацията да подлежи на дискусии. Въпреки това Локомотив открии резултата в 33-ата минута. Дълъг пас към Юлиан Ненов не бе преценен ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Март 2022 / Мъже
Tags: видео, съдии, БФС, Георги Гинчев, Ботев Враца
[ +++ ]
Добавен на Вторник, 05 Ноември 2019 / Джудо и самбо
Tags: Благой Георгиев, UFC, Дерик Люис, съдии, UFC 224, президент, САЩ, Доналд Тръмп, Медисън Скуер Гардън, Ню Йорк
Единственият българин в най-голямата ММА промоция в света UFC - Благой Иванов - записа второ поражение с противоречиво съдийско решение 1:2 срещу рекордьора по нокаути в тежка категория афро-американеца Дерик Люис. Багата проведе най-агресивния си двубой в октагона в "Медисън Скуер Гардън" и имаше статистическо преимущество, както и по отношение на контрола по време на двубоя, но явно не успя да убеди достатъчно съдиите в превъзходството си в спиращата дъха битка с Черния звяр.  Битката се проведе пред очите на президента на САЩ Доналд Тръмп.  Официалните лица отсъдиха 30-27 и 29-28 за Люис, като единият глас бе в полза на българина с 29-28 точки. Той пласира общо 59 удара срещу 37 на Люис, като реализира и три тейкдауна срещу само един на съперника си, а и няколко пъти имаше опити да приключи мача със събмишъни. В крайна сметка съдиите прецениха, че трябва да дадат победата на Люис, който разкървави Багата, но в нито един момент не го разклати значимо, а и през по-голямата ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Октомври 2019 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, съдии, 14 кръг
При последното гостуване на Черноморец  в Балчик, съдиите закопаваха Локомотив, ще се повтори ли отново?  Вижте какво се случи в края на 2019 Отново и отново, БФС съдиите и Черноморец (Балчик) - Локомотив 1:0 Поради изборите и желанието от МВР, утре железничарите гостуват от 15:00 часа в град Балчик, надяваме се съдийски изцепки да не се повторят. [ +++ ]
Tags: БФС, съдии, Септември
Съдийската бригада на Николай Йорданов отмени кристален гол на Локомотив. Скандално съдийство даде победата на Септември в мача от 12 кръг на Втора лига. Свирката на бригада начело със съдия N1 за  2018 Никола Йорданов, затвърди мнението, че отборът на Чандъров в същия като този от околовръстното. Затворената пиянска дружинка (както бяха наречени в медиите) може и вече да не е начело на БФС, но съдиите и остават. Видео: Феновете на Локомотив в Драгалевци Около 500 зрители бяха поизпълнили стадиончето в Драгалевци, като отново никой не стана да се израдва на головете на "домакините". Септември упражни натиск в началото, но Ивайло Василев се справи със всички ситуации. С навлизането в средата на полувремето железничарите изравниха играта и на свой ред пропуснаха да отбележат чрез Том и Стефанов. В края на полувремето Септември получи право да изпълни спорен фаул от линията на наказателното и Галчев отбеляза за 1:0. ВИДЕО: Септември - Локомотив 2:1 12 кръг ВПЛ 2019/2020 Втората ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Септември 2019 / Двубои А отбор
Tags: съдии, грешки, БФС, 90 години, 7 кръг
Свободна игра с ръце и силни съмнения за гол от засада оформиха крайния резултат. Видео: Феновете - 90 години Локомотив Верни на традицията предавахме на живо (за да отворите текста на живо, моля кликнете тук) честването на 90 години Локомотив и двубоя Локомотив - Монтана. Над 1000 железничарите бяха на трибуните, а децата от школата бяха посрещнати с аплодисменти преди началото на двубоя. ГАЛЕРИЯ: 90 години Локомотив Футболистите на Локомотив се раздадоха, но загубиха и оставиха много въпроси за възможностите на този състав да атакува Първа лига. През първата част железничарите доминираха и направиха над 10 атаки по крилата, но почти винаги липсваше точен последен пас. В 30-тата минута при един от тези пробиви все пак Китан Василев стреля, но на сантиметри встрани. 5 минути по-късно топката срещна ръка на футболист от Локо, но не бе свирена дузпа. Футболистите на Монтана скочиха на съдията и това очевидно му повлия. Срещата ще се запомни с безумно слабото съдийство на Димитър ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Декември 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Монтана, съдии, ВПЛ, 2018, есен
   Днес,  Локомотив ще посрещне тима на Монтана в последната си домакинска среща за сезон 2018/2019.  Началния час на двубоят от 17 кръг на Втора професионална лига е от 14:00. Привържениците на Монтана ще бъдат настанени в "клетка" в северната част на В сектор, тъй като това е сектора лицензиран за публиката подркрепяща гостуващия тим. За Феновете на Локомотив ще бъде отворен А сектор, като с помоща на фенклубове на Локомотив ще бъде представен новия талисман на столичните железничари - Катеричочко!. Предварителната продажба на билети се извършва на https://besttickets.bg и може да ги закупите кликвайки тук. Подкрепете Локомотив, който върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!!  текст от: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Декември 2018 / Новини А отбор
Tags: съдии, БФС, Ангел Колев, 2018, ВПЛ
Старши треньорът на Локомотив (София) Ангел Колев бе изключително разочарован от съдийството в битката на “железничарите” срещу Черноморец (Балчик), завършила с успех на домакините с 1:0. “Разочарован съм, че този мач трябваше да се изиграе на тази наводнена нива. Изключително слабо съдийство. Попитах го защо е отменил попадението, но не получих отговор. Ще подадем контестация срещу съдийството”, започна Колев. “Трудно мога да говоря за футбол. Беше мач на блъскане, на ритане. Имаше неточни отсъждания и от страничния съдия. Разочарованието от съдийството е много голямо. Такива съдии нямат място в българския футбол”. добави още той. “Локомотив не е футболен клуб, с който да се упражняват такива некадърни съдии”, завърши треньорът на “железничарите”. източник: https://www.sportal.bg [ +++ ]