първи мач

Добавен на Вторник, 18 Юли 2023 / Двубои А отбор
Tags: Стойчо Стоев, Ботев, Враца, първи мач, сезон, 2023, 2024, Димитър Митков, Франса
Отборът на Локомотив стартира новия сезон с победа. Столичани надиграха с 1:0 Ботев (Враца) в първия кръг от efbet Лига при дебюта на Стойчо Стоев. Единственото попадение в сблъсъка реализира Димитър Митков (58-дузпа). Футболистите на Локомотив доминираха през голяма част от двубоя. Франса отново бе основната заплаха пред противниковата врата, като той изработи и дузпата. Футболистите се стараха, но голямата жега също попре1и на динамиката на мача. В продължението му отлична намеса на Любенов запази победата за Локомотив. Феновете на двата отбора отново демонстрираха уважение и скандираха заедно Българи Юнаци. ВИДЕО: Локомотив - Ботев (Вр) 1:0 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 18 Юли 2023 / Мъже
Tags: видео, Ботев, Враца, първи мач, сезон, 2023, 2024
[ +++ ]
Добавен на Неделя, 14 Август 2022 / Програма А отбор
Tags: осветление, първи мач, стадион Локомотив, Спартак (Варна) 2022
  БФС публикува програмата за от 7-ми до  11–ти  кръг на Първа лига, първия мач на осветление на стадион Локомотив е насрочен за 27 август 2022 г. събота от 20:45 ч. срещу Спартак (Варна). VІІ кръг 19.08 /петък/ Ботев Пд - Черно море 21.00 Диема спорт 20.08 /събота/ Спартак 1918 Вн - Арда Кж 18.00 Диема спорт   Левски - Хебър 1918 Пз 20.15 Диема спорт 21.08 /неделя/ ЦСКА 1948 - Локомотив 18.45 Диема спорт   Септември Сф - Берое 21.00 Диема спорт 22.08/понеделник/ Славия - Ботев Вр 18.15 Диема спорт   Пирин Бл - Лудогорец 20.30 Диема спорт Отложен Локомотив Пд - ЦСКА-София     VІІІ кръг ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 15 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: Спортист (Своге), ВПЛ, втора лига, 2021, първи мач, видео, пролет
Локомотив спечели важна победа и се откъсна на 9 точки пред преследвачите в битката за класиране в Първа лига. Подробности вижте кликвайки тук.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 10 Март 2016 / Двубои А отбор
Tags: галерия, първи мач, Требич, СРГ, Надежда
machove/A_otbor/2016/protlet/12_Trebich_Nadezhda [ +++ ]
Добавен на Неделя, 06 Март 2016 / Двубои А отбор
Tags: първи мач, Требич, СРГ, Надежда, 2016
В първи официален двубой за годината, Локомотив победи Надежда Доброславци с 2:0. Поради продължаващите ремонтни дейности на стадион Локомотив в Надежда (очаквайте нова галерия с напредъка утре) двубоя се игра на стадиона в квартал Требич. Двата отбора не предложиха атрактивна игра пред около 500-те зрители дошли да подкрепят червено-черните. Няколко момчета от Доброславци опитаха да подразнят публика на Локомотив, но бързо бяха респектирани. Очаквано целия двубой премина при тотално надмощие на Локомотив, но през първото полувреме головите ситуации почти липсваха. След почивката Антон Велков пусна в игра Калоян Бонев, който раздвижи атаката на червено-черните и отбеляза първия гол с глава в 66-тата минута. Гостите от Доброславци имаха претенции за засада при гола на Бонев, но топката рикошета в техен играч преди да попадне в голмайстора на Локо. Поради бурните им претенции се наложи главния съдия да изгони играч на Надежда. Втория гол за Локомотив отбеляза Валери Дръндев, 2 минути след ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 02 Март 2016 / Двубои А отбор
Tags: първи мач, Требич, СРГ, Надежда
    Поради изградената нова поливна система на официалния терен на стадион Локомотив и необходимото време за възстановяване на тревната покривка, срещата от 12-тия кръг на СРГ ще се играе на терена в квартал Требич. В първия пролетен двубой на 06.03.2016 г., неделя от 15:00 ч. Локомотив ще посрещне тима на ФК"Надежда" Доброславци. Подкрепете Локомотив по пътя към железничарското възраждане. [ +++ ]