промоция

Добавен на Сряда, 08 Юни 2016 / Двубои А отбор
Tags: промоция, финал, бараж, Костинброд, фенове
  източник: Gong.bg, Светослав Табаков         = =        Локомотив Сф победи Костинброд с 2:0 и спечели промоция за Югозападната „В“ група. Единият от двата финални баражи събра на стадион „Славия“ около 1500 души. Локомотив имаше предимство през целия мач, но през първото полувреме успя да създаде само три по-опасни ситуации пред вратата на пакетиралите се в защита костинбродци. В 48-ата минута обаче се стигна до братски гол за Локомотив. Малкият син на треньора Антон Велков – Николай центрира от корнер, а с глава големият син Костадин забоде топката в мрежата. Скоро след това Калоян Бонев удари с глава напречната греда на Костинброд, а силите напускаха костинбродци с всяка изминала минута. Локомотив доминираше все по-очевидно ... [ +++ ]