лято 2013

Добавен на Сряда, 10 Юли 2013 / Двубои А отбор
Tags: контроли, А отбор, лято 2013
За днес 10 юли 2013 от 18:00 часа, на стадион Локомотив е насрочено официалното представяне на съставът на мъжкия отбор по футбол на Локомотив София. След него ще се състои контролна среща със състава на Сливнишки герой от град Сливница. Нека покажем, че Локомотив се обича! Входа за срещата е свободен. [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Юли 2013 / Двубои А отбор
В поредната си контрола от подготвителния период Локомотив София победи новака в Б група Ботев Гълъбово с 3:2. Мачът се игра на стадион Искър в Самоков. Софиянци откриха резултата още в 4-та минута чрез бразилеца Том. В 17-та минута Цеков изравни за Ботев Гълъбово. Първото полувреме приключи при резултат 1:1. В 56-та минута Крум Бибишков изведе Локомотив София напред, 2 минути по-късно Бранимир Костадинов направи резултата 3:1 за Локомотив Сф. В 88-та минута Диков от дузпа вкара втория гол за втородивизионния тим. Следващата контрола на столичани е на 8 юли срещу Любимец отново в Самоков. текст gong.bg [ +++ ]
Tags: програма, резултат, контроли, А отбор, лято 2013
21 юни 2013 г. (петък) Локомотив - Теута /Дурес, Албания/ (гр. Разлог, ст. Пири) (2:1) 26 юни 2013 г. (сряда) Локомотив - Раковски (гр. Разлог, ст. Пири) (0:0) 27 юни 2013 г. (четвъртък) Пирин Разлог - Локомотив (гр. Разлог, ст. Пирин) (0:3) 29 юни 2013 г. (събота) Локомотив - Черно море /Варна/ (гр. Разлог, ст. Пири) (2:0) 02 юли 2013 г. (вторник) 18:00 часа Локомотив - Ягодина /Сърбия/ (гр. София, ст. Локомотив) (0:1) 06 юли 2013 г. (събота) Локомотив - Ботев /Гълъбово/ (гр. Самоков, ст. Искър)  (3:2) 08 юли 2013 г. (понеделник)  Локомотив - Любимец (гр. Самоков, ст. Искър) (0:1) 10 юли 2013 г. (сряда) 18:00 часа ОФИЦИАЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ  Локомотив - Сливнишки герой (гр. София, ст. Локомотив) (1:0) 13 юли 2013 г. (събота) Локомотив /Мездра/ - Локомотив (гр. Мездра, ст. Локомотив) (0:3) [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Юли 2013 / Мъже
Tags: контроли, А отбор, лято 2013, видео
7bzJ8KUriZY|480|360 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Юли 2013 / Новини А отбор
Tags: контроли, А отбор, лято 2013, Джереми Родригес, Якосонго Джиби
След загубата ни в контролата от носителя на  Купата на Сърбия, Ягодина, дадохме две жертви, далеч преди футболният сезон в България да е започнал. Сърбите играха изключително грубо и с право си заслужиха гнева на публиката (около 500 души в лятната привечер). Джереми Родригес бе сменен още първото полувреме, като не се очаква той да липсва дълго от терените и може би ще се завърне за да довърши подготовката на отбора, но едно от най-новите ни попълнения, Якосонго Джиби от Франция (играл преди това в Миньор (Перник)), след безумно грубото влизане в краката му от страна на сръбски играч е претърпял операция на ахилеса веднага след като бе откаран в болница снощи и ще пропусне почти целия шампионат - прогнозите са, че за възстановяване ще са му нужни девет месеца. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 02 Юли 2013 / Двубои А отбор
Днес от 18:00 часа Локомотив ще домакинства в поредния си двубой от лятната подготовка. Среща ще се играе на стадион Локомотив в столицата. Съперник е сръбския ФК Ягодина, носител на Купата на своята страна. Ягодина ще е един от представителите на Сърбия в Лига Европа, като жребия им отреди за съперник руския Рубин Казан. Камери на стадиона няма да бъдат допускани. Локомотив загуби с 0:1 след гол с глава на Стоянови в 15-тата минута. Срещата бе с много малко положения за гол пред двете врати, а играчите на сръбския отбор влизаха изключително грубо в единоборствата. В резултат на това двама футболисти бяха контузени, като Джиби претърпя и операция. Краен резултат 0:1 ст. Локомотив, гр. София 15' 0:1 Стоянович 7bzJ8KUriZY|480|360 източник на видеото: сайт на ФК Ягодина  Повече в медиен обзор Локо Сф падна с 0:1 от сърби, даде и две жертви Сряда, 03 Юли 2013 11:49 Гонг : Gong : Новини Локо София падна от носителя на Купата в Сърбия  Сряда, 03 Юли 2013 ... [ +++ ]
  21 юни 2013 г. (петък) Локомотив - Теута /Дурес, Албания/ (гр. Разлог) (2:1) 26 юни 2013 г. (сряда) Локомотив - Раковски (гр. Разлог) (0:0) 27 юни 2013 г. (четвъртък) Пирин Разлог - Локомотив (гр. Разлог) (0:3) 29 юни 2013 г. (събота) Локомотив - Черно море /Варна/ (гр. Разлог) (2:0) 02 юли 2013 г. (вторник) 18:00 часа Локомотив - Ягодина /Сърбия/ (гр. София, ст. Локомотив) (0:1) 06 юни 2013 г. (събота) Локомотив - Ботев /Гълъбово/ (гр. Самоков) 10 юли 2013 г. (сряда) ОФИЦИАЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ  Локомотив - Сливнишки герой (гр. София, ст. Локомотив) 13 юли 2013 г. (събота) Локомотив /Мездра/ или ЦСКА 1923 - Локомотив [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 01 Юли 2013 / Двубои А отбор
В контролна срещата играна в утрото на 29 юни в гр. Разлог Локомотив победи Черно море с 2:0. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Видео предаване на живо:  http://livesport.bg/Multimedia/live/ Краен резултат 2:0 ст. Пири, гр. Разлог 32' 1:0 Маркиньос 86' 2:0 Илиян Гаров Повече в медиен обзор ГЛЕДАХТЕ НА ЖИВО: Кокала си отмъсти на Гонзо (ВИДЕО+МНЕНИЯ) Събота, 29 юни 2013 livesport.bg СНИМКИ: Локо Сф преодоля Черно море в контролна среща Събота, 29 юни 2013 15:12 Гонг : Gong : Новини Локо (Сф) надви Черно море в контрола Събота, 29 Юни 2013 16:23 Агенция НовСпорт Локо София надви Морето с 2:0 в Разлог Събота, 29 Юни 2013 16:08 SPORTNI.bg Локо (Сф) победи Черно море Събота, 29 Юни 2013 16:14 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Юни 2013 / Двубои А отбор
След вчерашната контрола днес от 18:00 часа Локомотив ще изиграе нова. Срещата ще е в Разлог, където ще гостува на местният Пирин за третия си двубой от лятната подготовка. Отборът от град Разлог завърши на 10-то място в шампионата на Б група. В контролните си срещи до момента пиринци имат загуба с 2:0 от македонския бронзов медалист и участник в лига Европа Хоризонт Турново. В актива на Локомотив е победа с 2:1 над албанския Теута и равенство 0:0 с Раковски. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Видео предаване на живо: http://livesport.bg/Multimedia/live/stream_942 Краен резултат 0:3 ст. Пирин, гр. Разлог 67' 0:1 Марко Ранджелович 83' 0:2 Aнтонио Цанков 85' 0:3 Антонио Цанков   Повече в медиен обзор ГЛЕДАХТЕ НА ЖИВО: Локо София удари Пирин с 3:0 (ВИДЕО) Четвъртък, 27 Юни 2013 livesport.bg СНИМКИ: Локо Сф с класически успех пред очите на Николай Гигов Петък, 28 Юни 2013 02:19 Гонг : Gong : Новини Локо (София) разби с 3:0 Пирин (Разлог) ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 26 Юни 2013 / Двубои А отбор
 Днес от 18:00 часа Локомотив ще играе втория си двубой в лятната подготовка. Среща отново ще се играе в град Банско. Съперник е ФК Раковски от едноимения град, завършил на трето място в шампионата на Б група. В контролните срещи до момента Раковски записаха две загуби с 0:1 и 3:2 от Черноморец Бургас и равенство 2:2 с Ботев Пловдив. В актива на Локомотив е победа с 2:1 над албанския Теута. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Краен резултат 0:0 ст. Пири гр. Разлог Повече в медиен обзор Локо (Сф) не вкара на Раковски Четвъртък, 27 Юни 2013 01:24 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg Локо (Сф) не вкара на втородивизионния Раковски Сряда, 26 Юни 2013 23:42 Агенция НовСпорт Локо София с безлично равенство срещу Раковски Сряда, 26 Юни 2013 23:36 SPORTNI.bg СНИМКИ: Локо София и Раковски не се победиха в Разлог  Сряда, 26 Юни 2013 2013 23:00 Гонг : Gong : Новини   [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Юни 2013 / Двубои А отбор
Днес от 18:00 часа Локомотив стартира с първия си двубой в лятната подготовка. Среща ще се играе в град Банско. Съперник е албанския ФК Теута, завършил на трето място в шампионата на своята страна. Преди два дни албанският клуб и новака в елита Любемец завършиха 0:0. Състави и текст директно по минути в гонг.бг Краен резултат 2:1 ст. Пири гр. Разлог 12' 1:0 Бибишков         34' 1:1 Якупи         88' 2:1 Костадинов   Повече в медиен обзор Локо (Сф) тръгна с успех над албанци Петък, 21 Юни 2013 23:34 Topsport.bg - Локо (Сф) Локо Сф започна с победа в контролите Петък, 21 Юни 2013 23:14 Гонг : Gong : Новини Локомотив София стартира контролите с победа Петък, 21 Юни 2013 23:07 SPORTNI.bg [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 20 Юни 2013 / Двубои А отбор
Tags: програма, контроли, А отбор, лято 2013
обновена 27.06.2013 21 юни 2013 г. (петък) Локомотив - Теута /Дурес, Албания/ (гр. Разлог) (2:1)    26 юни 2013 г. (сряда) Локомотив - Раковски (гр. Разлог) (0:0)   27 юни 2013 г. (четвъртък) Пирин Разлог - Локомотив (гр. Разлог) (0:3) 29 юни 2013 г. (събота) Локомотив - Черно море /Варна/ (гр. Банско) 02 юли 2013 г. (вторник) Локомотив - Ягодина /Сърбия/ (гр. София) 06 юли 2013 г. (събота) Локомотив - неуточнен 10 юли 2013 г. (сряда) Локомотив - Сливнишки герой (гр. София) 13 юли 2013 г. (събота) Локомотив - Ботев /Пловдив/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 15 Юни 2013 / Новини А отбор
Tags: А отбор, лято 2013
Началото на лятната подготовка за А отбора на Локомотив е предвидено за 15 юни 2013 събота на стадион Локомотив. Отборът се събира в 10:30 часа, като на следващия ден ще отиде на лагер в гр. Банско. [ +++ ]