Добавен на Четвъртък, 09 Юни 2016 / Мъже
Tags: видео, Костинброд, финал, ЮЗ, В група, 2015/2016
[ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Юни 2016 / Двубои А отбор
Tags: промоция, финал, бараж, Костинброд, фенове
  източник: Gong.bg, Светослав Табаков         = =        Локомотив Сф победи Костинброд с 2:0 и спечели промоция за Югозападната „В“ група. Единият от двата финални баражи събра на стадион „Славия“ около 1500 души. Локомотив имаше предимство през целия мач, но през първото полувреме успя да създаде само три по-опасни ситуации пред вратата на пакетиралите се в защита костинбродци. В 48-ата минута обаче се стигна до братски гол за Локомотив. Малкият син на треньора Антон Велков – Николай центрира от корнер, а с глава големият син Костадин забоде топката в мрежата. Скоро след това Калоян Бонев удари с глава напречната греда на Костинброд, а силите напускаха костинбродци с всяка изминала минута. Локомотив доминираше все по-очевидно ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 07 Юни 2016 / Двубои А отбор
Tags: бараж, Костинброд, Славия, В група, безплатен вход
От зоналният съвет на БФС организираха безплатен вход за ФИНАЛНИЯ БАРАЖ ОФК Костинброд - Локомотив. Двубоят ще се играе в сряда 08.06.2016 г. от 18:00 часа на стадион Славия в София. Феновете на Локомотив ще бъдат настанени в сектор В, като от фенклубът организират тръгване от стадион Локомотив. Благодарим на хилядите локомотивци подкрепили любимия отбор по пътя, който вървим, елате и на стадион Славия за да бъде отново празник!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 02 Юни 2016 / Двубои А отбор
Tags: бараж, костинброд, славия
Да, вече е официално потвърдено: финалният бараж за влизане в Югозападната "В" група срещу отбора на OФК "Костинброд" ще се проведе на 08.06. (сряда) от 18:00 часа на стадион "Славия" - определено далеч по-добро решение от това срещата да се проведе в Радомир. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 01 Юни 2016 / Двубои А отбор
Tags: бараж, финал, Костинброд, В група
Финалният бараж за Локомотив Сф ще бъде срещу Костинброд на 8 юни от 18 ч. в Радомир, определи жребият, теглен днес. Костинброд стигна дотук от София област, като победи с дузпи на финала Балкан /2:2/ в редовното време.Локо Сф пък отстрани Витоша Бистрица 2 с 4:1. Локомотивци не бяха изтеглени в предварителната двойка, която е между Брацигово и Малеш Микрево, чийто бараж ще се играе на 4 юни в Самоков. Победителят от Брацигово – Малеш ще срещне Марек на 8 юни, като предстои уточняване на стадион и град.   Победителите от двата финални баража на 8 юни ще спечелят промоция за Югозападната В група. източник: http://gong.bg/ [ +++ ]