Tags: видео, Коматево, Крумовград, Тити Папазов, Иван Василев
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Февруари 2023 / Двубои А отбор
Tags: Ботев, Пловдив, Коматево, Лука Иванов, Мартин Райнов, Станислав Костов, 2023
Локомотив и Ботев завършиха при резултат 0:0 в откриващия пролетния полусезон  двубой за Първа лига. Въпреки нулевия резултат, двата отбора предложиха открит и атакуващ футбол в Коматево. Дебют като титуляр в защитата на Локомотив направи юношата Лука Иванов. Ботев имаха повече положения, но на няколко пъти Любенов се справи отлично в критични ситуации. Митков и атакуващите футболисти на Локомотив търсеха активно всяка възможна ситуация да отбележат гол, като веднъж и гредата спаси домакините. В края на двубоя и след влизането в игра ново привлечените Райнов и Костов Локомотив бе близо и до победата, като удар на Митков мина на сантиметри от гредата, а Костов стреля във вратаря в ситуация, при която железничарите направиха скоростна атака.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Юли 2019 / Двубои А отбор
Tags: контролна среща, лято 2019, Ботев, Пловдив, Коматево
Локомотив и Ботев завършиха 0:0 в официалното представяне на канарчета в Коматево. Ботев (Пловдив) и Локомотив (София) не се победиха и завършиха наравно 0:0 в контролна среща. Спарингът се игра на централния терен на "Футболен комплекс Ботев 1912". С днешната проверка "канарчетата" завършиха лятната си подготовка, като записаха 3 победи и 2 равенства и не допуснаха гол във вратата си. Ботев ще представи новия екип, който е с лика на Динко Дерменджиев и с надпис свързан с първата им титла. През първата част липсваха чистите ситуации за попадение. В 20-ата минута Том напредна и стреля към вратата на Ботев, но Георги Аргилашки спаси. В 31-ата минута Димитър Пиргов се пребори за топката и подаде към Антон Карачанаков, който шутира от средна дистанция, а стражът на Ивайло Василев улови.  Втората част бе по-интересна откъм положения и пред двати. В 52-ата минута Тодор Неделев отправи изненадващ удар, който принуди Василев на два пъти да избива кълбото.  В 57-ата минута ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Март 2019 / Мъже
Tags: пълен запис, контрола, Коматево, Ботев, Пловдив
6vOPcuPJMBQ [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Март 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Коматево, Ботев, Пловдив, 2019
  В контролна среща играна на стадиона в Коматево Локомотив победи с 1:2 Ботев (Пловдив). Четвъртите в Първа професионална лига, бяха без голяма част от титулярите в състава си, вкл. и повикания в националния отбор на България Тодор Неделев. През първата част железничарите на три пъти пропуснаха да отбележат от чисти позиции. След направените смени второто полувреме започна равностойно. Ботев откриха резултата в 65-ата минута с попадение на младия Добрев. Железничарите натиснаха съперника си логично изравниха 4 минути преди края след гол на Йорданов вкарал отблизо отбита топка след удар на Чаворски. Домакини опитаха масирано да вкарат победен гол и това даде възможност на Локомотив да отбележи за 1:2 след бърза контраатака с чудесен пас на Романов и красиво воле на Чаворски. Пълен запис: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2 БОТЕВ – ЛОКОМОТИВ 1:2 1:0 Добрев 65, 1:1 Йорданов 86, 1:2 Чаворски 89 БОТЕВ : Чворович, Филипов, Димитров, Ничев, Марин, Апостолов, Балтанов, Шопов, Добрев, ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 22 Март 2019 / Двубои А отбор
Локомотив гостува на Ботев в Коматево 6vOPcuPJMBQ Следете развитието на мача, кликвайки тук.   [ +++ ]
Tags: втора лига, Марица, Пловдив, Коматево, ВПЛ, 5 кръг, 2017
Локомотив Сф обърна с 3:1 Марица в пловдивския квартал Коматево за четвъртата си поредна победа, дошла в петия кръг на Втора лига. Локомотивци изиграха две коренно различни полувремена – първото слабо, второто далеч по-добро, и направиха пълен обрат от 0:1 до 3:1 през вторите 45 минути. вижте галерията от мача на gong.bg кликвайки ТУК вижте пълна статистика от мача кликвайки ТУК Слабото като игра първо полувреме роди твърде малко интересни моменти пред двете врати. Първият бе претенция за дузпа за Марица, когато защитник на Локомотив се хвърли на шпагат, а топката може би докосна и ръката му. После в 16-ата Евгени Зюмбулев с глава изпрати опасно топката по посока вратата на пловдивчани, но тя все пак мина встрани. Минутите се нижеха безинсетересно, когато в 43-ата Рангел Игнатов получи топката на границата на пеналта на гостите, обърна се, стреля и порази долния десен ъгъл на вратата им за 1:0. След почивката на терена все едно излезе друг отбор на Локомотив. Софиянци ... [ +++ ]
  ПОДНАСЯМЕ ОГРОМНИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ, НО АУДИО КОМЕНТАРА НА ДВУБОЯ ОТ КОМАТЕВО ПРОПАДНА   основните събития може да следите в страницата на мача кликвайки тук   [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Марица, Пловдив, Коматево, ВПЛ, 5 кръг, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от 18:00 часа пълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Марица (Пловдив) в двубоя от 5 кръг на Втора професионална лига. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в Коматево. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук преди 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 18:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 28 Юли 2014 / Мъже
Tags: ВИДЕО, 2014/2015, 1 кръг, Ботев, Коматево
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Юли 2014 / Двубои А отбор
Tags: А група, 2014/2015, Ботев, Коматево, на живо
И този сезон ще опитаме да предаваме на живо всичко интересно свързано с Локомотив. Започваме в неделя с пряк коментар на целият двубой Ботев - Локомотив. Просто в 18:20 заредете отново тази страница и натиснете бутона LIVE и коментара ще стартира. Моля, презаредете страницата с refresh или бутон F5 от клавиатурата Your browser does not support iframes. в случай, че не се зарежда отидете на http://bambuser.com/channel/rbpride [ +++ ]