Добавен на Понеделник, 06 Ноември 2023 / Мъже
Tags: видео, Ботев, Враца
[ +++ ]
Добавен на Вторник, 18 Юли 2023 / Двубои А отбор
Tags: Стойчо Стоев, Ботев, Враца, първи мач, сезон, 2023, 2024, Димитър Митков, Франса
Отборът на Локомотив стартира новия сезон с победа. Столичани надиграха с 1:0 Ботев (Враца) в първия кръг от efbet Лига при дебюта на Стойчо Стоев. Единственото попадение в сблъсъка реализира Димитър Митков (58-дузпа). Футболистите на Локомотив доминираха през голяма част от двубоя. Франса отново бе основната заплаха пред противниковата врата, като той изработи и дузпата. Футболистите се стараха, но голямата жега също попре1и на динамиката на мача. В продължението му отлична намеса на Любенов запази победата за Локомотив. Феновете на двата отбора отново демонстрираха уважение и скандираха заедно Българи Юнаци. ВИДЕО: Локомотив - Ботев (Вр) 1:0 [ +++ ]
Tags: футбол. Първа лига, Национален стадион, Васил Левски, Ботев Враца
Въпреки всичко и всички! ПОДКРЕПЯЙ ЛОКО АКТИВНО! Който си е мислил, че ще е лесно е бил в голяма грешка!   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 30 Септември 2021 / Фенове
Tags: Локомотив София, Lokomotiv Sofia, Botev Vratsa, Ботев Враца, Ефбет Лига
Победата над Славия само затвърди добрата форма в която се намира Локомотив София. Сега е моментът за масова инвазия във Враца. Да подкрепим отбора, както САМО НИЕ можем! Организира се безплатно пътуване с автобус. За записване можете да се обърнете към някой от членовете на ЖБ (ако имате контакт) или изпратете съобщение на фейсбук страницата Loko Sofia [ +++ ]
Добавен на Вторник, 19 Ноември 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, девойки, U17, Враца, турнир
Отборът на Локомотив е втори във временното класиране след изиграване на първия турнир от квалификациите в държавното първенство по водна топка за девойки U17. На мачовете във Враца играха 6 състава, като само Черноморец, спечели и петте си мача. В първенството участват отборите на шампиона във възрастта от миналата година Ботев 2000, Локомотив НН (София), бургаските Черноморец и Арена, Арда 2008 (Кърджали) и КПС Варна. Шампионатът на девойките ще продължи с втората квалификация, след коята ще има и финален турнир. Резултати във Враца Локомотив НН: с Ботев 2000 19-12, с КПС Варна 26-7, с Арда 2008 18-5, с Арена 17-4, с Черноморец 13:19 Черноморец: с Ботев 2000 14-7, с КПС Варна 12-11, с Арда 2008 15-3, с Арена 23-5 Ботев 2000: с КПС Варна 13-7, с Арда 2008 9-7, с Арена 19-2 КПС Варна: с Арда 2008 8-5, с Арена 17-3 Арда 2008 – Арена 12-1 Временно класиране Черноморец – 15 точки Локомотив НН – 12 точки Ботев 2000 – 9 точки КПС Варна – 6 точки Арда 2008 ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Ботев (Враца), Неманя Иванов, Шоко, Светослав Диков, Даниел Генов, Даниел Геджев, Валери Божинов
Отборът на Локомотив изигра най-силния си мач в последните 2 години.  “Железничарите” победиха с 4:0 Ботев (Враца) в контрола, играна на стадиона в квартал “Надежда”. Домакините бяха значително по-добрият тим на терена и можеха да победят и с още по-изразителен резултат. Спрямо състава от последната победа на Ботев (Вр) в първа лига Сашо Ангелов бе дал почивка през първата част на Красимир Костов,  Ангел Лясков,  Георги Вълчев и Доминик Янков. За тима от efbet Лига 90 минути игра Валери Божинов, но по никакъв начин не успя да помогне на врачани. Състава на Локомотив бе 91. И. Василев, 2. Ферари, 23. М. Василев, 15. Иванов, 4. Орачев, 33. Том, 22. Семерджиев, 77. Вачев, 12. Шоко, 10. Стефанов, 18. Диков.  Целия състав на Локомотив се представи отлично, а през втората част в игра влязоха и Александров, Георгиев, К. Василев, Милошев, Траянов.  Видео: Локомотив - Ботев (Вр) 4:0 Контрола Резултатът бе открит от железничарите в 17-ата минута. Тогава при ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 10 Октомври 2019 / Новини А отбор
Tags: контрола, Даниел Генов, Даниел Гаджев, Ботев (Враца), 2019
2:0 за Локомотив  след първите 45 минути. Иванов и Шоко отбелязаха, железничарите играят добре и логично водят. Божинов води атаката на гостите.  Краен разултат 4:0 Диков и отново Шоко. Най-силния мач за Локомотив от много време. Качвествена игра от червено-черните. В събота от 15:30 в контрола среща Локомотив посреща Ботев (Враца). Ботев (Враца) се представят отлично в Първа лига след като в последния кръг победиха Ботев (Пловдив) с 3:0. В този двубой се открои локомотивеца Даниел Генов, който отбеляза първия гол и изкара червен картон за пловдивчани. За врачани силно се представя и Даниел Гаджев.   [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 04 Декември 2017 / Локомотивци
Tags: фенове, Локомотив, Ботев, Враца, дерби
В събота следобед на стадион „Христо Ботев” във Враца станахме свидетели на рядко срещано, да не кажем никак, събитие на трибуните. На терена се играеше напрегнато дерби на върха във Втора лига – между претендентите за промоция Ботев Враца и Локомотив София /б.р. 2:2/. А на трибуните между двете агитки цареше изключителен феърплей. Привържениците на Ботев изигнаха плакат, с който почетоха загиналия наскоро фен на железничарите Радо Буфера. От агитката на локомотивци – около 70-80 гостуващи фенове, им отвърнаха с аплодисменти. После едните скандираха „Българи!”, а другите им отвръщаха с „Юнаци!”. Без обичайните обиди, характерни за родните стадиони, без нахлувания, без побоища. Коректно! Дружбата между феновете на Локомотив Сф и Ботев Вр датира от 2000 г. А пък да не забравяме, че двата тима бяха преки съперници и преди няколко години в битката за оставане в елита, както сега за промоция. Това обаче не пречи на привържениците на двата отбора да се носят коректно едни към други. ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 03 Декември 2017 / Фенове
Tags: снимки, видео, фенове, Локомотив, Враца
Локомотив бе подкрепен от около 100 железничари, които създадоха чудесна атмосфера във Враца. Вижте галерията ни и видео от края на срещата по-долу. Чудесен завършек на сезона. вижте и Феновете на Локо Сф и Ботев Вр заслужават аплодисменти machove/A_otbor/2017/17_Botev_Loko_2_2/ Your browser does not support the video tag. [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Декември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Враца 17 кръг ВПЛ, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Декември 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, дерби, Ботев, Враца, ВПЛ, 17 кръг
В дербито на 17-ия кръг на Втора лига тимовете на Ботев Враца и Локомотив  завършиха 2:2. Железничарите бяха подкрепени от близо 100 локомотивци на трибуните. Очаквайте днес и утре снимки и клипове от чудесната червено-черна атмосфера. Двете агитки за пореден път показаха, уважение между българите, което заслужава поздравления Ботев откри резултата в края на първото полувреме след гол на Ивайло Михайлов. Преди гола Зюмбюлев бе смачкан от двама футболисти на домакините, но съдията не реагира и Ботев направи бърза контра атака и отбеляза.  През втората част домакините останаха с човек по-малко след червен картон на Емил Стоев в 62-ата минута, който влезе брутално в краката на Иво Иванов. Локомотив изравни резултата чрез Николай Цветков - Демона, който се възползва от пас на Бранеков. След брутална грешка на Семерджиев, който без да бъде притесняван от никой подари топката на домакините от Ботев отново взеха аванс в резултата след гол от дузпа на Спас Георгиев. Той бе ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Ноември 2017 / Локомотивци
Tags: гостуване, Враца, дерби, втора лига, 17 кръг, 2017, ВПЛ
По стечение на обстоятелствата, последният мач за 2017-та година се оказва гостуване на Ботев Враца - пряк конкурент за "А" група и с решаващо значение на кое място ще зимува Локомотив София. ULTRAS LOKO SOFIA oрганизира автобусно пътуване за мача: НЕКА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ, КАКТО МОЖЕМ И ПОДКРЕПИМ ОТБОРА НА МАКС!!! Дата: 02 Декември 2017 г. (събота) Час: 09:30 на ст. "Локомотив" (мачът е с начален час 13:00 ч.) ЦЕНА: 5 лв. Записване във фейсбук групата или попитайте на телефон: 0886 446 786 ЕДНА ИДЕЯ, ЕДНО ИМЕ! САМО ЛОКО, САМО НИЕ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Август 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Враца, ВПЛ, 2 кръг, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 31 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ВПЛ, 2 кръг, 2017, Ботев, Враца
Локомотив победи драматично Ботев Враца с 1:0 в двубой от втория кръг на ВПЛ. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като Ботев бяха отборът, който по-често владееше топката, но в края на полувремето Локомотив се активизира и бе близо до отбелязване на гол. В  среда на втората част железничарите натиснаха здраво съперника си, като удар на Цветков срещна напречната греда. В края на добавеното време Галин Ташев с пребори и достигна една топка на аутлинията, по левия фланг на нападение на Локомотив от там центрира и Илия Димитров с хубав премерен удар с глава матира вратаря на гостите за победата с 1:0.   ЛОКОМОТИВ: 24 Ивайло Яначков, 16 Ваил Попов 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбулев, 17 Галин Ташев, 14 Иво Иванов (78 мин - 8 Стоян Кадифчин) , 9 Илия Димитров , 6 Владимир Семерджиев,  20 Атанас Курдов (69 мин - 10 Илиян Стефанов), 18 Николай Цветков, 7 Александър Александров (83 мин - 11 Денис Стоилов)  /Резерви: 1 Цветомир Витков, 13 Кристиан Николов, 21 Виктор ... [ +++ ]