Ботев

Добавен на Събота, 20 Април 2024 / Новини А отбор
Tags: Локомотив, Ботев, сметки
Очакванията, че Локомотив ще играе срещу юношите на Ботев Пловдив се изпариха с победата (от вчера) на Крумовград над Славия. Пловдивчани вече нямат шанс за класиране в първата шестица и ще се хвърлят с всички сили за победа в гонитба на 7-тото място даващо право на бараж за класиране в ЕКТ. Победата за Локомотив също е жизнено важна с оглед малкото точки и класиране в по-предна позиция в класирането, която да даде домакинско предимство в мачовете от групата за борба за оставане в Първа лига. Двубоят е от 30-ия кръг на Първа Лига и е последен за редовния сезон, а началният му час е 17:45 ч. на стадион ,,Локомотив“. Цените на билетите за тази среща ще бъдат следните:  – VIP билет сектор „А“  – 50.00 лв. – Ложа 1  сектор „А“ – 25.00 лв. – Пенсионери и ученици сектор „А“  – 8.00 лв. – Редовен билет – 15.00 лв. * * * – Гости сектор „Г“ – 15.00 лв. – Пенсионери и ученици сектор „Г“  – 8.00 лв. * * * – Деца до 12 годишна възраст влизат без пари на стадиона, ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 01 Февруари 2024 / Двубои А отбор
Tags: Балкан, Ботевград, Септември
Локомотив завърши наравно 1:1 с лидера във Втора Лига. Отборът ни стартира контролата със Септември София при следния състав: Александър Любенов, Диме Димов, Красимир Станоев, Гонсало Кардосо, Бруно Франко (заменен принудително от Стефан Ламбезе в 15-ата минута), Антони Иванов, Красимир Милошев (К), Валентин Николов, Симеон Мечев и Карлос Франса. През второто полувреме в игра се появиха Жарко Истатков, Лука Иванов, Михаел Чиликов, Стилян Ванков, Диого Тейшейра, Теодор Иванов, Ерик Манолков, Стийв Траоре и Бойчо Величков. Срещата пропуснаха контузените Димитър Митков, Ивайло Найденов и Калоян Кръстев, както и вратарят Бабукар Гайе, който бе с националния тим на Гамбия в Купата на Африка. Локо поведе с гол на Антони Иванов в 35-ата минута след грешка в защитата на септемврийци. Петър Миленов изравни за втородивизионния Септември в 76-ата минута с пета след асистенция на Кубрат Йонашчъ. Това бе втора проверка за тима, който в предишния ден загуби от Балкан в Ботевград. ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 18 Юли 2023 / Двубои А отбор
Tags: Стойчо Стоев, Ботев, Враца, първи мач, сезон, 2023, 2024, Димитър Митков, Франса
Отборът на Локомотив стартира новия сезон с победа. Столичани надиграха с 1:0 Ботев (Враца) в първия кръг от efbet Лига при дебюта на Стойчо Стоев. Единственото попадение в сблъсъка реализира Димитър Митков (58-дузпа). Футболистите на Локомотив доминираха през голяма част от двубоя. Франса отново бе основната заплаха пред противниковата врата, като той изработи и дузпата. Футболистите се стараха, но голямата жега също попре1и на динамиката на мача. В продължението му отлична намеса на Любенов запази победата за Локомотив. Феновете на двата отбора отново демонстрираха уважение и скандираха заедно Българи Юнаци. ВИДЕО: Локомотив - Ботев (Вр) 1:0 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Февруари 2023 / Двубои А отбор
Tags: Ботев, Пловдив, Коматево, Лука Иванов, Мартин Райнов, Станислав Костов, 2023
Локомотив и Ботев завършиха при резултат 0:0 в откриващия пролетния полусезон  двубой за Първа лига. Въпреки нулевия резултат, двата отбора предложиха открит и атакуващ футбол в Коматево. Дебют като титуляр в защитата на Локомотив направи юношата Лука Иванов. Ботев имаха повече положения, но на няколко пъти Любенов се справи отлично в критични ситуации. Митков и атакуващите футболисти на Локомотив търсеха активно всяка възможна ситуация да отбележат гол, като веднъж и гредата спаси домакините. В края на двубоя и след влизането в игра ново привлечените Райнов и Костов Локомотив бе близо и до победата, като удар на Митков мина на сантиметри от гредата, а Костов стреля във вратаря в ситуация, при която железничарите направиха скоростна атака.   [ +++ ]
Tags: дерби, Ботев (Пловдив), 2022
Време е за дерби, нека отново бъде Локо атмосфера! Осветлението е готово и ако се наложи може да бъде пуснато в края на двубоя ВИДЕО: Осветлението на стадион Локомотив от високо . Макар и със закъснение Сезонни карти 2022/2023 също и може да бъда закупени от Локо'с кафе. [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Март 2022 / Мъже
Tags: видео, съдии, БФС, Георги Гинчев, Ботев Враца
[ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Март 2022 / Двубои А отбор
Tags: футбол. Първа лига, Национален стадион, Васил Левски, Ботев Враца
Въпреки всичко и всички! ПОДКРЕПЯЙ ЛОКО АКТИВНО! Който си е мислил, че ще е лесно е бил в голяма грешка!   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 30 Септември 2021 / Фенове
Tags: Локомотив София, Lokomotiv Sofia, Botev Vratsa, Ботев Враца, Ефбет Лига
Победата над Славия само затвърди добрата форма в която се намира Локомотив София. Сега е моментът за масова инвазия във Враца. Да подкрепим отбора, както САМО НИЕ можем! Организира се безплатно пътуване с автобус. За записване можете да се обърнете към някой от членовете на ЖБ (ако имате контакт) или изпратете съобщение на фейсбук страницата Loko Sofia [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Февруари 2020 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев Гълабово, 20 кръг, ВПЛ, 2019/2020
начало 19:50 [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Гълъбово, Втора лига, 20 кръг, 2020, ВПЛ
Локомотив победи с 2:0 във втория си мач от шестте, които ще бъдат без публика. Верни на трдицията предавхме с аудио коментар на живо: Локомотив София - Ботев Гълъбово Локомотив победи с 2:0. Столичните “железничари” постигнаха първи пролетен успех. През първата част домакините бяха по-активният тим на терена, но така и не успяха да стигнат до откриване на резултата. Тодор Траянов пропусна да се разпише от близо, а в ударен край на полувремето пропуски направиха Александър Александров и Светослав Диков, а Илиян Стефанов удари греда след удар с глава. През втората част на теренапояви Том, който внесе ред и креативност и в крайна сметка в 60-ата минута голът дойде. Точен бе бразилецът Шоко. Десетина минути по-късно падна и второто попадение за Локо, като автор стана Диков, който бе най-съобразителен след разбъркване от корнер. Монтана също победи днес, така че Локомотив остава на 4-та позиция  в класирането на 6 точки от третото място Радослав Здравков: Важна победа за нас  ... [ +++ ]
Tags: На живо, Локомотив София, Ботев Гълъбово, Стадион Локомотив, Втора Лига
Слушайте на живо от 14:00 часа мача срещу отбора на Ботев Гълъбово тук или в нашия YоuTube канал!  Моля абонирайте се за него, за да можем да излъчваме на живо и от провинцията (за излъчване от смартфон са необходими поне 1000 абонати). Wd-ouC9Tqds Може и да следите двубоя и минута по минута ТУК! [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Февруари 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора Лига, Ботев Гълъбово, Локомотив, Стадион Локомотив, Пламен Крачунов, Пирин
След разочароващия резултат в Разград миналата седмица и вече четири мача без победа с единадесет допуснати гола, Локомотив излиза пред празни трибуни срещу отбора на Ботев Гълъбово. Сякаш наказанието от шест мача без публика не е малко, ами и отбора продължава да записва слаби резултати. Вече четири мача няма победа и играе изключително слабо в защита. Все пак преди два дена взехме нов централен защитник. В отбора пристигна тридесет и една годишният Пламен Крачунов, въпреки няколкократните изявления, че повече нови попълнения няма да има. Но не е ли вече късно, съвсем скоро ще разберем. Съперникът ни този кръг беше пред отказване от продължаване в първенството поради финансови проблеми, но все пак започна пролетния полусезон. И то измъкна точката от отбора на Пирин Благоевград. Отбори в състоянието на Ботев Гълъбово са най-опасни и никога не знаеш какво да очакваш от такъв двубой. Хвърляме поглед и върху класирането където нещата започват да излизат от контрол и по всичко ... [ +++ ]