Доклад от мача: ФК Локомотив София - ФК Ботев Ихтиман | 2 | Приятелски срещи лято 2018

Час Събитие
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...7:0 краен резултат Нетов отбеляза за Локомотив
89ГолГеорги Нетов
68ГолМашадо
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Много смени в двата отбора резултата се запазва 5:0, номер 14 е французин Уолсън, бразилеца е бял и влезе второто полувреме и отбеляза за 6:0
45Влезнал на терена Владислав Романов (Играчи)
 Напуснал терена Красимир Милошев (Играчи)
45Влезнал на терена Цветомир Витков (Вратар)
 Напуснал терена Александър Любенов (Вратар)
45Влезнал на терена Франк Мбарга (Играчи)
 Напуснал терена Богомил Христов (Играчи)
45Влезнал на терена Христос Контохристос (Играчи)
 Напуснал терена Антонио Стойков (Играчи)
45Влезнал на терена Марио Петков (Играчи)
 Напуснал терена Иван Калайджийски (Играчи)
45Влезнал на терена Илиян Стефанов (Играчи)
 Напуснал терена Кристиян Кръстев (Играчи)
45Влезнал на терена Йоргос Бузукис (Играчи)
 Напуснал терена Георги Нетов (Играчи)
45Влезнал на терена Александър Горанов (Играчи)
 Напуснал терена Даниел Алексиев (Играчи)
45Влезнал на терена Жил Лоусън (Играчи)
 Напуснал терена Машадо (Играчи)
45ГолЖил Лоусън
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...5:0 на полувремето, бразилеца вкара трети гол и оформи хеттрик
45Влезнал на терена Мартин Станкев (Играчи)
 Напуснал терена Йордан Тодоров (Играчи)
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Състава на Локомотив. Витков, Петков, Виячки, Горанов, Контохристос, черен номер 6, Бозукис, Стефанов, Станкев, Романов, черен номер 14
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Бозукис бележи след центриране от корнер и силен удар с глава
29ГолЙоргос Бузукис
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...3:0 Станкев бележи след пробив на Романов и отбита топка в номер 14
20ГолМартин Станкев
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Втори гол за Локо и отово при бърз пробив и отново завършен от бразилеца с номер 14
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...1:0 Бразилския футболист, който е на проби отбеляза за 1:0, двубоя започна по-рано, а бързите пробиви на Локомотив са много опасни.
15ГолЖил Лоусън
11ГолЖил Лоусън
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...След 11:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди