Печат

Месец с един официален мач, програма от 10-ти до 13-ти кръг на Втора лига

вкл. .

censorship

От Българския футболен съюз съобщиха програмата за 1/16-финалите на турнира за Купата и за следващите 4 кръга в Първа и Втора лига. Локомотив ще играе само един официален мач до края на Октомври, а мача за първо място срещу битите държащи се по мутроселски президенти на Хебър е насрочено за петък от 14:30 часа.

"Чудесна" програма "БРАВО" БФС.

 

Октомври

X кръг 16.00

16.10/петък/

Пирин Бл

-

Миньор Пк

20.00

Диема спорт

17.10/събота/

Септември Сф

-

Литекс

15.15

Диема спорт

 

Кариана  

-

Добруджа

   
 

Струмска слава

-

Нефтохимик 1962

   
 

Хебър Пз

-

Спортист Своге

   
 

Септември Сим

-

Созопол

   

18.10 /неделя/

Янтра Гб

-

Лудогорец ІІ

   
 

Локомотив ГО

-

Почива

   
 

Локомотив Сф

-

Почива

   

XI кръг 14.30

23.10/петък/

Локомотив ГО

-

Хебър Пз

20.00

Диема спорт

25.10/неделя/

Спортист Своге

-

Янтра Гб

   
 

Локомотив Сф

-

Струмска слава

   
 

Добруджа

-

Пирин Бл

   
 

Созопол

-

Септември Сф

16.00

 

26.10/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Септември Сим

   

27.10/вторник/

Литекс

-

Кариана  

17.30

Диема спорт

 

Нефтохимик 1962

-

Почива

   
 

Миньор Пк

-

Почива

   

XII кръг 14.30

31.10/събота/

Септември Сф

-

Кариана  

12.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Миньор Пк

   

01.11/неделя/

Хебър Пз

-

Нефтохимик 1962

   
 

Янтра Гб

-

Локомотив ГО

   
 

Септември Сим

-

Спортист Своге

   

02.11/понеделник/

Созопол

-

Лудогорец ІІ

16.00

 
 

Пирин Бл

-

Литекс

15.30

Диема спорт

 

Добруджа

-

Почива

   
 

Локомотив Сф

-

Почива

   

XIII кръг 14.30

06.11/петък/

Локомотив Сф

-

Хебър Пз

14.30

Диема спорт

07.11 /събота/

Спортист Своге

-

Созопол

   
 

Локомотив ГО

-

Септември Сим

   

08.11 /неделя/

Нефтохимик 1962

-

Янтра Гб

   
 

Добруджа

-

Струмска слава

   

09.11/понеделник/

Кариана  

-

Пирин Бл

14.30

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Септември Сф

   
 

Миньор Пк

-

Почива

   
 

Литекс

-

Почива

   

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

източник: https://bfunion.bg/

 

Печат

Програмата за Купата на България

вкл. .

lokomotiv sofia wall 20200911

БФС публикува програмата за мачовете от втория предварителен кръг на турнира за Купата. Всички срещи са с начален час 16:00. Локомотив открива кръга с гостуване във Варна във вторник, като в деня ще има общо три сблъсъка. Основната чатс от двубои са насрочени за сряда, а в четвъртък – един.

29.09.2020 /вторник/ 16:00

Спартак 1918 Вн- Локомотив

Загорец НЗ-Хебър 1918 Пз

Родопа Смолян-Пирин Бл


30.09.2020 /сряда/ 16:00

Чавдар Троян-Кариана Ерден

Черноморец Балчик-Витоша Бистрица

Ботев Ихтиман-Нефтохимик Бс 1962

Севлиево-Локомотив ГО

Надежда Добр.-Миньор Пк

Извор (Горски извор)-Септември Сим

Дунав Рс-Янтра Гб

Оборище Пан.-Добруджа Дч

Св.Никола Бс-Спортист Своге

Светкавица Тщ-Созопол

Дреновец-Стр. слава Радомир
 

01.10.2020 /четвъртък/ 16:00

Беласица Петрич-Литекс Лч
 

Партизан Ч.бряг-Почива
Печат

Купа на България: Спартак (Вн) - Локомотив

вкл. .

2012 03 22 CSKA Loko Sf 042

Днес беше теглен жребият за втория предварителен кръг и 1/16-финалите в турнира за Купата на България. Локомотив ще гостува на Спартак (Варна) и при победа ще посрещне Арда в София.

Мачовете от втория кръг ще се играят през този месец, а 1/16-финалите на 20, 21 и 22 октомври, като двубоите ще се решават в една среща.

Спартак (Варна) - Локомотив (София) срещу Арда
Чавдар (Троян) - Кариана (Ерден) срещу Царско село
Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица) срещу Септември (София)
Ботев (Ихтиман) - Нефтохимик срещу ЦСКА-София
Севлиево - Локомотив (ГО) срещу Славия
Надежда (Доброславци) - Миньор (Перник) срещу Ботев (Враца)
Партизан (Червен Бряг) първо почива, срещу - Левски
Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица)
Беласица (Петрич) - Литекс, победителят почива в първия кръг
Загорец ( Нова Загора)- Хебър (Пазарджик) срещу  Локомотив (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Пирин (Благоевград) срещу Берое
ФК Извор (с.Горски Извор) - Септември (Симитли) срещу Монтана
Дунав (Русе) - Янтра (Габрово) срещу Черно море
Оборище - Добруджа срещу Ботев (Пловдив)
Свети Никола (Бургас) - Спортист (Своге) срещу Лудогорец
Светкавица (Търговище) - Созопол срещу Етър
Дреновец - Струмска слава срещу ЦСКА 1948
Печат

Втора лига програма по дни и часове 6-9 кръг сезон 2020/2021

вкл. .

2020 2021 6 9 krag

Есен

VI кръг 17.00 часа

10.09/четвъртък/

Добруджа

-

Локомотив Сф

17.00

Диема спорт

12.09 /събота/

Кариана 

-

Локомотив ГО

   
 

Струмска слава

-

Созопол

   
 

Хебър Пз

-

Янтра Гб

   
 

Пирин Бл

-

Спортист Своге

19.00

 
 

Литекс

-

Нефтохимик 1962

19.00

 

13.09/неделя/

Витоша Бистр

-

Лудогорец ІІ

18.00

 

14.09/понеделник/

Септември Сф

-

Миньор Пк

17.00

Диема спорт

 

Септември Сим

-

Почива

   

VII кръг 17.00 часа

19.09 /събота/

Локомотив Сф

-

Литекс

16.15

Диема спорт

 

Янтра Гб

-

Септември Сф

   
 

Спортист Своге

-

Витоша Бистр

   
 

Нефтохимик 1962

-

Кариана 

   
 

Миньор Пк

-

Добруджа

   
 

Септември Сим

-

Хебър Пз

19.00

 

21.09/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Струмска слава

18.00

 
 

Локомотив ГО

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

 

Созопол

-

Почива

   

VIII кръг 17.00 часа

25.09/петък/

Кариана 

-

Локомотив Сф

   
 

Хебър Пз

-

Созопол

   
 

Пирин Бл

-

Нефтохимик 1962

19.00

 

26.09/събота/

Янтра Гб

-

Септември Сим

16.30

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Добруджа

   
 

Струмска слава

-

Спортист Своге

   
 

Витоша Бистр

-

Локомотив ГО

18.00

 

27.09/неделя/

Литекс

-

Миньор Пк

16.30

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

   

29.09 - 30.09  /вторник-сряда/

Предварителен кръг –  Втора, Трета и Четвърта лиги

IX кръг 16.00 часа

03.10/събота/

Локомотив Сф

-

Пирин Бл

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Хебър Пз

17.00

 

04.10/неделя/

Локомотив ГО

-

Струмска слава

   
 

Миньор Пк

-

Кариана 

   
 

Добруджа

-

Литекс

   
 

Созопол

-

Янтра Гб

17.00

 
 

Септември Сим

-

Септември Сф

19.00

 

05.10/понеделник/

Нефтохимик 1962

-

Витоша Бистр

20.15

Диема спорт

 

Спортист Своге

-

Почива

   
  • БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

източник: https://bfunion.bg

Печат

Промяна в ограничението за посещение на футболни мачове от страна на публиката

вкл. .

bfs ge

Българският футболен съюз уведомява всички футболни клубове – членове на федерацията, че с т. 2 от заповед № РД-01-452/04.08.2020 г. на министъра на здравеопазването от 4 август 2020 г. и със заповед № РД-09-844/04.08.2020 г. на министъра на младежта и спорта от 4 август 2020 г., е въведена следната временна противоепидемична мярка – при провеждане на спортни състезания на открито се допуска публика до 1 000 души на сектор, при заетост на местата не повече от 50%, при настаняване на зрителите най-малко през 1 седалка и при спазване на физическа дистанция от 1,5 метра.

Посочената мярка е със срок до 31 август 2020 г.

Печат

Втора лига програма по дни и часове 1-5 кръг сезон 2020/2021

вкл. .

2020 2021 1 5 krag

Програма кръг 1

ДатаЧасДомакин Гост
07.08.20 17:45 Хебър 1918 -:-  ФК Пирин АД
07.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:-  Миньор
08.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:-  ПФК Септември Сф
08.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:-  ФК Кариана
08.08.20 18:00 Спортист 2009 -:-  ФК Локомотив
08.08.20 19:00 Септември См -:-  ФК Литекс
08.08.20 19:00 ФК Созопол -:-  ПФК Добруджа 1919
08.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:-  ПФК Нефтохимик 1962 АД

 

Програма кръг 2

ДатаЧасДомакин Гост
14.08.20 17:45 Миньор -:- Спортист 2009
15.08.20 18:00 Септември См -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД
15.08.20 18:00 ФК Локомотив -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица
15.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ПФК Лудогорец 1945 II
15.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Септември Сф
15.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:-  
15.08.20 19:00 ФК Литекс -:- ФК Созопол
15.08.20 19:00 ФК Витоша -:- Хебър 1918
15.08.20 20:00 ФК Пирин АД -:- ОФК Янтра 2019

 

Програма кръг 3

ДатаЧасДомакин Гост
19.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:- ФК Витоша
19.08.20 18:00   -:- ПФК Септември Сф
19.08.20 18:00 Хебър 1918 -:- ФК Струмска слава 1927
19.08.20 18:00 Спортист 2009 -:- ПФК Добруджа 1919
19.08.20 19:00 Септември См -:- ФК Пирин АД
19.08.20 19:00 ФК Созопол -:- ФК Кариана
19.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:- ФК Литекс
19.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:- Миньор
19.08.20 20:00 ПФК Нефтохимик 1962 АД -:- ФК Локомотив

Програма кръг 4

ДатаЧасДомакин Гост
23.08.20 18:00 Миньор -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД
23.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица
23.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:- ОФК Янтра 2019
23.08.20 18:00   -:- Хебър 1918
23.08.20 19:00 ФК Литекс -:- Спортист 2009
23.08.20 19:00 ФК Витоша -:- Септември См
23.08.20 20:00 ФК Пирин АД -:- ФК Созопол
24.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Лудогорец 1945 II
25.08.20 18:00 ПФК Септември Сф -:- ФК Локомотив

 

Програма кръг 5

ДатаЧасДомакин Гост
28.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:- ФК Пирин АД
29.08.20 18:00 Хебър 1918 -:- ПФК Септември Сф
29.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:-  
29.08.20 18:00 Спортист 2009 -:- ФК Кариана
29.08.20 19:00 Септември См -:- ФК Струмска слава 1927
29.08.20 19:00 ФК Созопол -:- ФК Витоша
29.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:- ФК Литекс
29.08.20 20:00 ПФК Нефтохимик 1962 АД -:- ПФК Добруджа 1919
31.08.20 18:00 ФК Локомотив -:- Миньор

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

начало 5:00

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Здравейте, моля обадете се на тел. 02/936 52 22 или 02/936 05 35 или пишете на email: office@fclokomotiv1929.com ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, дали набирате момчета набор 2006г? Може ли за отговор на vesela_19@abv.bg. Благодаря за ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, бих искал да закупя шапка и шал от юбилейната серия. Ако случайно имате и фанелка с цветовете ...

    Прочетете още...

     
  • Как се става член на Виена - Локос?

    Прочетете още...