Приятелска среща: Септември (Симитли) - Локомотив 14:30 ч.

Днес Локомотив ще излезе в поредната си проверка.
Възпитаниците на Иван Колев ще се излизат срещу отбора на Септември (Симитли) от 14:30 часа в село Лебница. Първоначално срещата трябваше да се играе в Симитли, но дъждът и снегът в последните 24 часа не позволяват това.
Срещата утре ще бъде първа на родна земя за отбора от Симитли, след като първите три контроли бяха изиграни в Анталия по време на подготвителния лагер. В тях Септември загуби с 0:3 от ЦСКА, но пък направи престижни равенства с елитния руски Химки и вторият отбор на Локомотив (Москва). И двете срещи завършиха при резултат 1:1.

