Волейболистките на Локомотив шампионки на Витоша и Хемус U12

Lokomotiv Momicheta U12 2018 2019

Отборът на Локомотив спечели титлата на регионите Витоша (обхваща клубовете от София) и Хемус. Групите обхващат клубовете от Северозападна България в държавното първенство по волейбол на България за момичета до 12 години.

Кадетките се класираха за държавните финали, момичетата са на върха в София

В тази възраст държавни финали на цяла България няма, като с цел повече клубове да участват в състезания, спор за титлата се провежда на всеки два от шестте волейболни региона в страната. Финалите на Витоша и Хемус се проведоха в Луковит, с участието на осем отбора (четирите най-добри от двата региона).

На финала волейболистките на Локомотив 1929 победиха Звезди 94 2:0 (25:23, 28:26) и завършиха като първенец, само с един загубен гейм в турнира, а звездите останаха със сребърните отличия.

Бронзовите медали бяха спечелени от представителките на ВА Стойчев и Казийски, които в малкия финал надиграха ЦПВК (София) с 2:1 гейма. Така Всъставът на А Стойчев-Казийски завърши на трето място, а представителките на полицейския клуб оформиха финалната четворка.