U19

Добавен на Петък, 05 Май 2023 / Баскетбол
Tags: баскетбол, U19, Самоков
Избраха домакин на финалите на Държавното първенство за девойки U19. Решителната фаза от шампионата ще се проведе в Самоков. Участници са Локомотив, Рилски спортист. Шампион 2006, Славия, Берое и . Бараж за последното свободно място ще играят НСА и Светкавица. Мачовете са предвидени в периода 10-14 май, като ще са с участието на осемте най-добри отбора през този сезон. Това ще е второ домакинство на Самоков в тази възраст, след като градът ще приеме и турнира за Купата, който е този уикенд - 6 и 7 май.   източник и снимка: https://viasport.bg/  ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 16 Февруари 2022 / Водна топка
Tags: водна топка, юноши старша, U19, басейн Диана, 2022
Снимка Николай Кръстев Отборът на Локомотив НН във възрастта юноши старша U19 се класира на четвърто място в квалификационната си група, мачовете от които се играха в София. Младият състав, воден от Васил Нанов, в който само капитанът Никола Плакунов е в основната възраст на U19 този сезон (родени 2003 г.), постигна една победа и един равен мач, като записа и три загуби. Четвъртото място прати Локомотив НН във втората фаза. Отборите на Черноморец и КПС Варна спечелиха квалификационните турнири, съответно в Бургас и София. В столицата на басейн „Диана“ шампионите във възрастта от КПС Варна – носители на златните медали в последните три години, нямаха проблеми, постигайки пет победи от пет мача. В басейн „Парк Арена ОЗК“ обаче до последно три отбора имаха шанс за първото място. В заключителния мач Черноморец надделя над Черно море със 7-6. Преди това бургазлии бяха завършили наравно (12-12) с Ботев 2000, а Черно море бе победил врачани с 8-7. Иначе и трите отбора нямаха проблеми ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 31 Декември 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, U19, държавно, първнство, юноши
Юношите старша възраст ще играят във втора квалификация в първенството на U19 след като загубиха 2 мача само с гол разлика и заеха трето място на квалификационна група Б. Аква Спорт стана втори сигурен участник в Суперфинала на държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19, родени 2001 г. и по-малки, след като спечели група „Б“ на Квалификация 1 в столицата. Ден по-рано това направи и шампионът във възрастта КПС Варна (на снимката по-долу), който пък без проблеми взе три победи от три мача в група „А“, която се игра в черноморската столица. Турнирът в София се оказа изключително напрегнат и равностоен, като първите 4 отбора в крайното класиране – Аква Спорт 10 т., Славия 8 т., Локомотив НН 6 т. и Ботев 2000 – 4 т. направиха драматични мачове помежду си. Аква Спорт спечели само с по 1 гол разлика срещу Локомотив НН (11-10) и Ботев 2000 (10-9), като отстъпваше с 2 попадения през втората част и завърши наравно (11-11) със Славия. Славия трудно надделяха само с гол ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 22 Декември 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, юноши, U19, квалификация, 2019
От петък до неделя (20-22 декември 2019 г) са първите мачове от държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19, родени 2001 г. и по-малки. В шампионата участват 9 отбора, разпределени в две групи съобразно класирането във възрастта от предишното първенство. Двубоите са от Квалификация 1. В група „А“ във Варна (покрит басейн на комплекс „Приморски“) водач е шампионът КПС Варна, заедно с Комодор, Тича и Черноморец (Бургас). В група „Б“ в София (басейн „Диана“) водач е Локомотив НН, носител на сребърни медали от миналогодишното първенство и бронзовият медалист Славия, както и отборите на Аква Спорт, Левски и Ботев 2000 (Враца). Срещите във Варна са в петък и събота, а в столицата – от петък до неделя. Победителите в групите се класират за Суперфинала, където другите две места ще се разпределят в Квалификация № 2, в която ще играят заелите второ, трето и четвърто място в двете групи. Така всъщност във втората фаза на квалификацията няма да участва само отборът, който ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: национален отбор, национали, U19, контрола, 2019
В двубой игран вчера на Националната база в Бояна, железничарите записаха категорична победа. Контролата даде възможност на Младен Додич да даде изгрови минути през първата част на редица юноши на Ломотив. Младите национали водиха на полувремето с 1:0 и изпуснаха още няколко положения да се приберат на почивката с по-голям аванс. През втората част националите пропуснаха дузпа. Постепенно в състава на Локомотив се появиха в игра играчите записали повече минути във Втора лига и младите национали получиха 4 безответни попадения. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 09 Юни 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, U19, юноши старша, държавно първенство, финали
Юношите старша възраст от Локомотив Никола Нанов спечелиха сребърните медали от финалите на държавния шампионат по водна топка за своята възраст. Вчера в оспорван двубой момчетата победиха Комодор с 6:5. В практическия финал на турнира, те допуснаха единствената си загуба от силният отбор на КПС Варна. Така след почти десетилетие титлата в тази възраст ще краси витрината на друг отбор, а не на Локомотив. В състава на варненци личаха имената на състезатели спечелили Купата на България за мъже. В последния мач днес Локомотив победи Славия с 8:5. ПЪЛЕН ЗАПИС ВТ: Локомотив НН - Славия 8:5 финали U19 ПЪЛЕН ЗАПИС ВТ: Локомотив НН - KПС Варна 8:10 финали U19 ПЪЛЕН ЗАПИС ВТ: Локомотив НН - Комодор 6:5 финали U19   Класиране през годините в държавните първенства          Деца  Момч. Юн. мл.   Юн. ст.    Мъже  Купа (м)  Девойки   Купа (ж)   Жени 2005     -        ... [ +++ ]
Tags: водна топка, Локомотив НН, държавно първенство, U19, 2019
Гледайте във Viasport.com, BGswim.com и SportMedia.TV мачовете от суперфинала в държавното първенство по водна топка за U19, което се провежда тази събота и неделя (8-9 юни) на столичния басейн „Диана“. Във финалната четворка се класираха отборите на КПС Варна, Комодор, Локомотив НН и Славия. 8 юни (събота) От 19:00 ч. гледайте Комодор – Локомотив НН ТУК 9 юни (неделя) От 9:30 ч. гледайте КПС Варна – Локомотив НН ТУК От 11:00 ч. гледайте Комодор – Славия ТУК От 14:00 ч. гледайте КПС Варна – Комодор ТУК От 15:30 ч. гледайте Локомотив НН – Славия ТУК Всички мачове в Sportmedia.TV  ТУК [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 08 Април 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, U19, юноши, старша, квалификации, София
Отборът на Локомотив НН записа две победи във втората квалификация от държавното първенство за юноши старша възраст U19. Мачовете на басейн „Диана“ в София противопоставиха само софийските отбори, които преди това през декември миналата година се бяха срещнали със съперниците си от Варна в първата квалификация. Ден по-късно край морето започна другата половина от втората квалификация – само между варненските отбори.  В първия мач в петък вечер в София Славия спечели срещу ЦСКА с 15-9, но до края на третата четвърт мачът беше абсолютно равностоен и голямата разлика в резултата се получи в последната част. Вторият двубой в събота сутринта противопостави Локомотив НН и ЦСКА, като също резултатът заблуждава, че мачът не е бил равностоен. Напротив – последната четвърт започна с аванс от 2 гола за деветкратните поредни шампиони на юноши старша от Локомотив НН. Заключителният двубой в събота след обяд бе изключително оспорван, като Локомотив НН победи с 11-10 Славия. В средата на ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 11 Юни 2018 / Спорт
Tags: водна топка, ВИДЕО, суперфинал, U19, 2018
YRPd3IqO6ow [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 11 Юни 2018 / Водна топка
Tags: 1929, водна топка, титла, шампиони, U19, старша възраст
... вратари - Николай Кънев, Алекси Кабанов, полеви играчи - Валентин Григоров, Мартин Петров, Ангел Стоянов, Траян Кръстев, Драго Димитров, Йоан Йотковски, Андрей Сиришнишки, Алекс Милев, Михаил Кънев, Никола Плакунов, Владимир Костовски. Преди месец Гаджев изведе до втора поредна титла и мъжкия отбор на „Локомотив НН“, в който редовно намират място 5-6 от играчите на състава в старшата възраст. Титлата на U19 e под № 33 във витрината на „Локомотив Никола Нанов“. От 2005-а, когато е създаден клубът, трофеите в държавните първенства във всички възрасти в двата пола и турнирите за купите на България за мъже и жени, вече са точно 33. Това е повее от ¼ от всички титли, разиграни в българската водна топка за последните 14 години (общо 117 трофея досега). Титлите на "Локомотив НН" по години: 2005 - 1 2006 - 1 2007 - 3 2008 - 2 2009 - 2 2010 - 2 2011 - 3 2012 - 2 2013 - 5 2014 - 3 2015 - 3 2016 - 2 2017 - 2 2018 - 2 Сребърните медали при юношите старша възраст ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 10 Юни 2018 / Спорт
FaIjVWp_zTo [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Юни 2018 / Спорт
gxSM3JA515o [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Юни 2018 / Водна топка
Tags: водна топка, U19, суперфинал
Отборите на Локомотив Никола Нанов (Сф) и Черноморец (Бс) стартираха с победи в Суперфинала на Топ 4 от държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст (U19). Надпреварата се провежда на столичния покрит басейн „Диана“. Шампионът Локомотив НН, воден от Георги Гаджев спечели със 7:4 срещу КПС Варна. ВИДЕО: Локомотив - КПС Варна 7:4 U19 А Черноморец с треньор Петър Йонов стигна драматично до 9:8 срещу Аква спорт. Програмата за неделя преди обяд за мачовете на столичния басейн Диана е: 11:00 ч. Черноморец – КПС Варна, 12:00 ч. Локомотив НН - Аква спорт. Двубоите отново ще бъдат излъчени пряко от Sportmedia.TV в сайтовете BGswm.com и Viasport.bg. В София се играят и двубоите в групата за 5-8 място, в която са отборите на Славия, ЦСКА, Комодор и Тича 10 юни (неделя) 11:00 Черноморец - КПС Варна 12:00 Локомотив НН - Аква Спорт 17:00 Аква Спорт - КПС Варна 18:00 Локомотив НН - Черноморец източник: http://bgswim.com [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Юни 2018 / Водна топка
Двубоите във финалната четворка са в събота и неделя (9-10 юни) на покрития басейн „Диана“ в София. В суперфинала ще играят отборите на Локомотив Никола Нанов (треньор Георги Гаджев), варненските Аква Спорт (Стефан Георгиев) и КПС Варна, както и бургаския Черноморец (Петър Йонов). Съгласно регламента в Топ 4 направо от квалификациите през миналата година влязоха победителите в двете групи - шампионът Локомотив НН и Черноморец. Аква Спорт и Варна пък стигнаха до мачовете за отличията, след като заеха първите две места във втория турнир. Отборите във финалната четворка са абсолютно равностойни и двубоите помежду им се очаква да бъдат изключително напрегнати и непредсказуеми. BGswim.com и Viasport.bg ще излъчат пряко всички мачове в суперфинала. Отново с София на басейн „Диана“ по същото време ще са и двубоите във втората четворка за класиране от пето до осмо място с участието на столичните Славия и ЦСКА, както и варненските Комодор и Тича. Програма на суперфинала, ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 29 Март 2018 / Водна топка
Tags: водна топка, U19, национален отбор
... от Черноморец, двама от ЦСКА и по един от Тича и Черно море 1948. В състава е и сърбинът с български паспорт Лазар Милованович, който играе за отбора от Ниш. От ватерполистите в разширения състав деветима са родени през 1999 г., седем са 2000 г., а най-много (10) са родени през 2001 г. Разширен състав на националния отбор младежи U19 за лагера във Варна, 2-5 април 2018 г. Вратари 1. Мартин Станев                         1999          Аква Спорт 2. Михаил Колев                           2000          Черноморец 3. Станислав Райков                    2001          ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Декември 2017 / Новини
Tags: набор 99, набор 2000, U19, 2017 ...
Локомотив (София) U19 излъга с 2:1 Левски в мач от 19-ия кръг на столичното зонално първенство за юноши старша, родени 1999-2000 г. И ще посрещне Нова година като №1 с точка повече от “сините”. Победата е още по-ценна за “железничарите”, тъй като бе постигната срещу тима на “сините”, който играе в Елитната до 19 г. Липсваше единствено голмайсторът и капитан на тази формация Станислав Иванов, но почти всички останали бяха на линия. Запознатите ще се уверят сами по състава. Успехът е и намигване към ръководството на Локомотив, че старшата на клуба има място в Елитната U19. Обаче… Не само Левски, а и Локомотив има да подобрява страшно много неща - и като индивидуално израстване на футболистите, и като отбор. Дербито бе само на книга, качеството никак не бе високо, а чистите голови ситуации могат да се преброят на пръстите на едната ръка. Течеше 5-ата минута, когато след статично положение вратарят на Локо Васил Вълчев изрита топката, тя тупна дълбоко в половината на гостите и ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Декември 2017 / набор 1998
Tags: ДЮШ, набор 99, набор 2000, U19, набор 2008, 2017 ...
Приключи полусезона и за ДЮШ школа на Локомотив. Момчетата от школата, могат да се похвалят с два хубави успеха от последните дни: В зоналната група София U19 Локомотив победи Левски с 2:1 и ще зимува като лидер в първенството - вижте цялата статия за успеха кликвайки тук. На в силния национален турнир за деца "Футболни звезди на България", който се проведе в Бургас, набор 2008 спечели сербърни медали - вижте цялата статия за успеха кликвайки тук.  Поздравяваме момечета раздали се за тези успехи и им пожелаваме дойстойно да носят червено-черната фланелка. Очаквайте класирането във всички всички групи от ДЮШ Локомотив.  ... [ +++ ]