Локомотив - Лудогорец II 2:0

lokomotiv ludogorets2 2 0 20190727

Верни на традицията, предавахме с текст на живо победата на железничарите.

Отборът на Локомотив записа първа победа през този сезон във Втора лига. "Железничарите" надвиха с 2:0 Лудогорец II в първото си домакинство за този сезон на стадион Локомотив. Двете попадения паднаха след почивката, а техни автори бяха Домич (56) и Димитър Георгиев (78), които се разписаха с глава. Вторият пропусна дузпа (отсъдена за бутане срещу него) в 17-ата минута след като би слабо по земя. Локомотив започна двубоя с устрем, но след дузпата последваха слаби минути. В кара на полувремето железничарите отново натиснаха, като това продължи и през втората част. Натиска бе дотолкова сериозен, че Локомотив изпълни 8 корнера за 20 минути. Именно при 5-тия от тях Локомотив поведе. 20 минути по-късно Георгиев отклони топката след фаул и се реваншира за пропуска си.

Следващия двубой на Локомотив е в събота 3 август от 18:00 часа срещу Ботев (Гълъбово), но се очаква срещата да се играе на Трейс Арена в град Стара Загора.

Младен Додич: Отборът израства, много съм доволен