Локомотив (ГО) - Локомотив петък 20 октомври 15:45

loko g loko

Следващите 7 дни са белязани от две гостувания за Локомотив, феновете организират безплатно пътуване до Горна Оряховица.

Първо в петък 20 октомври от 15:45 часа Локомотив ще гостува в двубой от 12-тия кръг на Втора професионална лигана гоорнооряховските железничари.  Тимът на домакините бе част от Първа професионална лига през изминалия сезон и ни очаква интересен двубой, в който всеки ще се хвърли за победа.

Ултрас Обединение Железни Бригади и фенклубът на Локомотив организират безплатно пътуване за мача с влак за ученици и членове. За записване до четвъртък на телефон 0988981785!

Второто гостуване е във вторник 24 октомври от 17:00 часа в 1/8 финална среща от турнира за Купата на България. Локомотив гостува на Литекс в Ловеч, като е амбициран да продължи с добрите си игри и в следващата фаза. Регламента на турнира определя да се играе само една среща и победителят (вкл. след продължения и дузпи) от нея ще продължи на 1/4 финал.

Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!