дузпа

Добавен на Понеделник, 25 Март 2024 / Новини А отбор
Tags: Александър Любенов, Квадво Дуа, дузпа
  Стражът на Локомотив Александър Любенов е със счупена на две места скула и комоцио след тежкия сблъсък с Квадво Дуа в началото на втората част на двубоя срещу Лудогорец. При резултат 3:0 тъмнокожия футболист влезе остро за дузпа и изпревари със секунда Любенов за спорна топка играейки все едно е на финал или отборът му е изоставащ в резултата в решаващ мач. Неспортсменска проява довела контузия много опасна за здравето на вратаря. Стражът на "железничарите" пострада след удара в главата, при който на дясната му вежда се отвори и аркада. Негов съотборник и медицинските щабове на двата отбора пък веднага се притекоха на помощ при опасността да си е глътнал езика и да спре да диша. Все пак Любенов бързо бе свестен, а след което закаран в болницата в Разград. По-късно вратарят бе транспортиран в София и претърпя операция, като се очаква да отсъства около месец от игра. [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Октомври 2022 / Мъже
Tags: Видео, Черно море, Варна, Кабаков, грешки, ВАР, дузпа
KEm1lbaL8qs [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Добруджа, дузпа, отменен гол, съдии, БФС
Един от най-интригуващите двубои, който предложи четвъртият кръг във Втора професионална лига, бе този в Добрич. Футболистите на Диян Божилов и Ангел Колев не успяха да се победят и след 90 минути игра на стадион “Дружба” си поделиха по една точка. Интригуващият сблъсък, който събра около 1000 зрители по трибуните, се запомни, освен с головете на Илия Джамов и Костадин Хазуров за 1:1, и с два спорни момента. В първия, в средата на втората част, претенции за дузпа след игра с ръка имаха “зелените”, а във втория - буквално секунди преди последния съдийски сигнал, гол на “червено-черните” не бе зачетен заради засада. toivG8iTko0 по материали от https://www.sportal.bg [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Август 2018 / Треньори
Tags: Ангел Колев, Монтана, съдии, червен картон, дузпа
Ангел Колев прие болезнено загубата на "железничарите" от Монтана с 0:3. Специалистът се оплака от съдийството на Румен Христов, който изгони дебютанта Иван Калайджийски в 47-ата минута. "Ще го разделя мача на две - до червения картон и след това. През първото полувреме имахме по-чистите положения и бяхме по-добри. Нашето момче за два фаула получи два жълти картона. Днес стъпва на зеления килим и получи два жълти картона, не го разбирам това. Техният десен бек направи 10 фаула, но беше изгонен. След червения картон при нас нещата се объркаха, нямахме сили за повече. Имаме 2-3 играчи, които са изостанали в подготовката, като например Коце Хазуров. То се вижда. Загубата си е загуба, аз я виждам. Не мога да повярвам, че от този отбор можем да загубим с такъв резултат. Не казвам, че с 10 души не се играе футбол. Играе се, но тежкото време и изостаналите футболисти в подготовката ни се отразиха. Гледайте положението за дузпата на повторение и кажете дали има дузпа", каза Колев.  източник: ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 21 Септември 2016 / Футбол
Tags: съдийство, дузпа, ВИДЕО, ЦСКА, София, 1/16 финал, Купа на България, 2016/2017, дерби