Севлиево

Добавен на Вторник, 30 Юни 2015 / Набор 1997
Tags: финал, набор 97, ДЮШ, Севлиево, на живо, Ботев Пловдив
lokosf.info отново ще е там където Локомотив играе следете прякото видео предаване (вижте вграденото видео по-долу) на финала от стадион "Раковски" в Севлиево между Локомотив и Ботев (Пловдив). Новият шампион на България за набор 1996-1997 ще бъде определен в един двубой, играят се две полувремена по 45 минути. При равенство в редовното време направо се изпълняват дузпи. Момчетата от Локомотив са родени 1997 и 1998 година, но въпреки това и лошите условия за подготовка се пребориха мъжки и заслужено са на финал. Очаквайте предаването да започне около 18 часа. Качеството на картината не очакваме да е добро. След първото полувреме резултата е 0:0. Ще продължим с предеването с началото на второто полувреме. Моля, презаредете страницата в 19 часа. Краен резултат 0:3 отборът на Локомотив е сребърен медалист. Железни юнаци!   Your browser does not support iframes. [ +++ ]