Монтана

Добавен на Събота, 03 Април 2021 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, 2021, Монтана
Смените в Локомотив, загубиха мача в заключителните 5 минути. Преди началото на контролната среща над стадиона се разрази буря и сериозна градушка. През първата част Локомотив бе по-активния тим, но пропуски на Диков, Цветков и Николов оставиха нулево равенството. Забеляза се, че офанзивните футболисти на железничарите бяха бавни в миговете преди да отправят удар и защита на Монтана нерядко успяваше да блокира пространствата пред вратата си. Монтана очевидно играеше на по-висока скорост от отборите във Втора лига. През втората, част, като че ли настъпи умора в съставът на Локомотив. Гостите бяха по-активния отбор, а червено-черните направиха и много смени. Възможностите за гол обаче бяха малко и пред двете врати. При една от тях Долапчиев, бе изведен за защитата, но вратаря на Монтана Марио Кирев успя да го блокира. В 86-ата минута Долапчиев проби добре през центъра, но изстрелът му излезе в аут. Минута по-късно при центриране от фаул Витков излезе далеч пред вратарското поле ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 02 Април 2021 / Двубои А отбор
Tags: Контрола, Монтана, 2021, избори, пауза
В събота Локомотив ще играе приятелска среща срещу отбора на Монтана, Двубоят е от 14:30 на стадион Локомотив. Железничарите нямат мач в понеделнишкия кръг на Втора лига поради отказа на Кариана от участие в първенството. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 10 Септември 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Монтана, 7 кръг, ВПЛ 2019/2020
начало 10:55 [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 01 Юли 2019 / Баскетбол
Tags: баскетбол, момичета, U14, Самоков, Монтана, Цветина Попова, Мария Кузманова
На финалите на Държавното първенство по баскетбол за момичета до 14-години Локомотив София се наложи над Монтана 2003 с 50:30 в битката за 7-8-о място. Тази среща още веднъж показа, колко потенциал притежават те. Напомняме, че именно минимална загуба от Монтана Момичета U14 в спор за местата 5-8, гледайте на живо ги остави извън полуфиналите. Локомотив имаше инициативата от самото начало, а Монтана не отбеляза нито една точка в цялата трета четвърт. Цветина Попова завърши със 16 точки за Локо София, Мария Кузманова добави 10, със седем за Монтана най-резултатна бе Цветелина Върбанова. На финала пред своя публика, Рилски спортист се наложи над Славия (победена от Локомотив, на квалификациите в София) със 69:49 и е шампион при момичетата U14. Рилски регистрира и перфектен сезон - 23 победи от 23 изиграни мача. Левски (категорично победен от Локомотив в груповата фаза Момичета оглавиха класирането в група А) спечели бронзовите медали от държавното първенство за момичета U14, ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 09 Юни 2019 / Набор 2009
Tags: ДЮШ, набор 2009, Георги Панчев - Иван Ангелов-Парчето, Монтана ...
Момчетата от набор 2009 завършиха на пето място на детския футболен турнир "Георги Панчев - Иван Ангелов-Парчето". Спартак (Плевен) спечели турнира, като на финала момчетата на Светослав Бърканичков победиха с 1:0 ДФК Прециз (Монтана). В спор за бронзовите медали Ботев (Враца) се наложи с 5:4, след изпълнение на дузпи, над Монтана. Местата от шесто до осмо заеха  Миньор (Перник), ДФК Видин и Металург 1957 (Перник). Александър Тихомиров (Прециз) бе обявен за най-добър вратар на турнира, Кирил Кирилов (Ботев) за най-добър защитник, Ивелин Николаев (Спартак) стана голмайстор, а Симеон Симеонов (Монтана) най-полезен състезател.Турнирът бе за момчета родени 2008-2009 г., включен е в календара на БФС и се проведе на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста”.  ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 09 Декември 2018 / Футбол
Tags: Ангел Колев, Монтана, последен кръг
[ +++ ]
Добавен на Неделя, 09 Декември 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Монтана, есен, 2018, последен кръг
Локомотив записа 3-та поредна загуба във Втора лига, като този път съдийска тройка не игра толкова сериозна роля за победата на гостите с 1:0. Железничарите буквално проспаха първото полувреме, както и контратаката, при която Сергей Георгиев отбеляза единствения гол. В първата третина на втората част Монтана доминираше, но след това Локомотив взе инициативата и пропусна да изравни след изстрели на Нетов и Контохристос, като втория нацели и веднъж и гредата. Най-върлите фенове на "червено-черните" напомниха с различни транспаранти за Никола Котков, като протестираха и срещу съдийството, което определено ощети много клуба през тази есен. "Железните бригади" дори наблюдаваха мача от Сектор "В", където седяха преди години. Срещата бе дебят за новия талисман на столичните железничари - Катеричочко! Агитката се завърна в сектор "В" на стадион "Локомотив" Ангел Колев: Не съм доволен от мястото, което заема Локомотив в класирането Феновете си спомниха за Никола Котков Локо София се ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Декември 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Монтана, съдии, ВПЛ, 2018, есен
   Днес,  Локомотив ще посрещне тима на Монтана в последната си домакинска среща за сезон 2018/2019.  Началния час на двубоят от 17 кръг на Втора професионална лига е от 14:00. Привържениците на Монтана ще бъдат настанени в "клетка" в северната част на В сектор, тъй като това е сектора лицензиран за публиката подркрепяща гостуващия тим. За Феновете на Локомотив ще бъде отворен А сектор, като с помоща на фенклубове на Локомотив ще бъде представен новия талисман на столичните железничари - Катеричочко!. Предварителната продажба на билети се извършва на https://besttickets.bg и може да ги закупите кликвайки тук. Подкрепете Локомотив, който върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!!  текст от: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 14 Август 2018 / Мъже
Tags: видео, Монтана, втора лига, 2 кръг, ВПЛ, 2018
  [ +++ ]
  [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Август 2018 / Треньори
Tags: Ангел Колев, Монтана, съдии, червен картон, дузпа
Ангел Колев прие болезнено загубата на "железничарите" от Монтана с 0:3. Специалистът се оплака от съдийството на Румен Христов, който изгони дебютанта Иван Калайджийски в 47-ата минута. "Ще го разделя мача на две - до червения картон и след това. През първото полувреме имахме по-чистите положения и бяхме по-добри. Нашето момче за два фаула получи два жълти картона. Днес стъпва на зеления килим и получи два жълти картона, не го разбирам това. Техният десен бек направи 10 фаула, но беше изгонен. След червения картон при нас нещата се объркаха, нямахме сили за повече. Имаме 2-3 играчи, които са изостанали в подготовката, като например Коце Хазуров. То се вижда. Загубата си е загуба, аз я виждам. Не мога да повярвам, че от този отбор можем да загубим с такъв резултат. Не казвам, че с 10 души не се играе футбол. Играе се, но тежкото време и изостаналите футболисти в подготовката ни се отразиха. Гледайте положението за дузпата на повторение и кажете дали има дузпа", каза Колев.  източник: ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 06 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, ВПЛ, Монтана, феърплей, антифеърплей, Ферарио Спасов, втора лига, 2018, 2 кръг
Очаквайте днес от 18:00 в Локосф.инфо с текст на живо развитието на Монтана - Локомотив пряко от стадион "Огоста" Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя След 18:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Монтана, феърплей, антифеърплей, Ферарио Спасов, втора лига, 2018, 2 кръг
В понеделник от 18:00 часа Локомотив гостува на стадион "Огоста". Припомняме, че миналия сезон Монтана бе тимът, който игра "феърплей", като излезе с резервите си в последния кръг срещу конкурента на Локомотив за първото място - Ботев (Враца). Въпреки, "запазените" играчи от наказания, домакините започна с равенство новия сезон, като изравниха с гол от дузпа в 94-тата минута на стадиона в Горна Оряховица. За да подсилят отбора, край река Огоста тази седмица акостираха и бившите футболисти на Локомотив Цветков и Мисяк. Очакваме сериозен сблъсък, като в Локомотив вече имат право да играят завърналия се Даниел Васев и изтърпелия наказанието си Красимир Милошев. Двубоят е телевизионен и ще бъде излъчван по Диема Спорт. източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Април 2018 / А отбор
Tags: съдии, БФС, Монтана, програма
Спортно-техническата комисия към БФС измести домакинските мачове на Монтана така, че да звършват след всички останали в групата. По желание на монтанчани, срещите им ще започват от 18:30, когато вече ще са към края си мачовете на техните конкурентите. През пролетта тимът от северозапада, подобното на отборчето от Околовръстното, се радва и на широка съдийска симпатия, като в последния им двубой срещу Поморие, се наложи последните да играят с 9 души на терена.         - Срещата от ХXV-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“  и ОФК „Локомотив“ ГО, ще се проведе по програма на 19.04/четвъртък/2018 г от 18.30 часа, вместо от 17.00 часа.          - Срещата от ХXVII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“  и ОФК „Созопол“, ще се проведе по програма на 28.04/събота/2018 г от 18.30 часа, вместо от 17.00 часа. [ +++ ]
Tags: съдии, ГЕРБ, Монтана, гостуване, изгонени, разгром
Локомотив бе разгромен с 4:0 при гостуването си на Монтана. Над 100 железничари направиха домакинска атмосфера в снега на стадион Огоста, но футболистите ги разочароваха. През първата част, червено-черните играха слабо и безидейно, а колективна грешка на защитата и вратаря позволиха на Монтана да открие резултата.  През втората част Локомотив подобри играта си, владееше повече топката и достигна до две положения, като при едното Здравко Димитров се подхлъзна преди да стреля, а при най-чистото няколко футболисти на Локомотив си подаваха топката в малкото налазателно поле, без така и да отправят удар към вратата на Монтана. След това основно действащо лице стана главния съдия, депутата от ГЕРБ Апостолов, който изгони Виячки и Бранеков. За първото изгонване Виячки трябва да понесе отговорност за безумните си действия, но второто бе скандално, тъй като футболист на Монтана спря с брутален фаул бърза атака на Локомотив, а съдията я подмина. Въпреки, че бе с 9 души на терена, Додич ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Март 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Монтана, гостуване, пътуване, втора лига
Ще следим рвзултата от двубоя на живо,с а сайта ще се обновява автоматично на всеки 90секунди. Честит национален празник! В понеделник 05 март Локомотив гостува в град Монтана на местния отбор. Двубоят е от 12:30 часа и бе преместен от петък за последния почивен ден от празничничните почивни дни по случай 3 март. Локомотив и Монтана имат сериозни амбиции за класиране в Първа лига и това предвещава сериозен сблъсък в северозападния град. Фенклубът на Локомотив организира пътуване, а повече информация за условията може да намерите в статията по-долу. БФС одобри четири нови промени в програмата на Втора лига за 18 кръг и 19 кръг които може да видите като кликнете върху цифрите на кръговете.  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!  източник: https://lokomotivsofia.bg/ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 12 Февруари 2018 / Двубои А отбор
Tags: Монтана, пътуване, 2018
Поради промяната в дата на мача пътуването се  мести за понеделник 05 март, който е почивен ден от 9:00 часа. Фенклубът на Локомотив организира пътуване с автобус до Монтана за втория пролетен кръг на първенството срещу едноименния отбор на 02.03.2018 от 17,30 часа. Цените са както следва: лица до 18 год. - 5 лв. лица над 18 год. - 10 лв. Записване: във фен групите или на тел. 0896 75 35 37 Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! [ +++ ]