Tags: Валентин Николов, Мартин Стоилов, наем, Миньор, Перник
Миньор се подсили с втори талант (след Мартин Стоилов) на Локомотив. С чуковете от вчера започна лявото крило на "червено-черните" Валентин Николов. 19-годишният футболист, който може да играе и зад нападателя, ще е под наем при "жълто-черните" до края на сезона, твърди "Тема Спорт".  Ръководствата на двата клуба са преценили, че в Миньор младокът ще получава повече игрово време и ще може да трупа солиден опит. През есенния полусезон Николов записа само 8 двубоя с Локо в Първа Лига. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 23 Март 2021 / Новини А отбор
Tags: фенове, юноши, Левски, София, Беласица, Петрич, Миньор, Перник
 На 28-ми март от 12:00ч на стадиона в Надежда един срещу друг ще излязат силните състави на юношите старша възраст на Локомотив и Беласица Петрич , а в 16:00ч на стадион Георги Аспарухов в контролен мач сили ще премерят старите познайници Левски - Локомотив. Старшата юношеска гарнитура на Локомотив водена от Юли Петков постигна важна драматична победа в предишния кръг, при тежки атмосферни условия, при гостуването си на Пирин Гоце Делчев с 2:3 , след като изоставаше в резултата с 2:0 , като по този начин успя да се изкачи до второто място в класирането пред отборите на Беласица и Миньор Перник. Головете за Локомотив отбелязаха Петър Каптиев, Александър Тодоров и Денис Стефанов. “-Нямам думи…Да обърнем Пирин от 0:2, и то при толкова тежки условия…Наистина имам мъже в този отбор и много им благодаря! Готов съм да им помагам винаги. Дано успеят да пробият в мъжкия футбол." - развълнуван говори Юли Петков пред “Витоша нюз" след победата. "– Рядко срещани отбор и колектив…Имат ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 12 Март 2021 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Миньор, Перник, ВПЛ, Втора лига
[ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Март 2021 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, 21 кръг, Миньор, Перник, 2021, билети
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Купи билет дарение за мача с Миньор кликвайки тук. Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Март 2021 / Новини А отбор
Tags: виртуален билет, билети, дарение, Миньор, Перник, ковид 19, криза
Нека подкрепим любимото ЛОКО ! Всички сме наясно със ситуацията в страната, ковид 19 мерките и икономическата криза. От това също страда и нашия "червено-черен"тим. Публика няма по стадионите, принудени сме да гледаме Локо само по телевизията. Предстои ремонт на Сектор А и изграждане на осветление на стадион "Локомотив". Иван Василев, Веселин Стоянов и Даме Стойков начело на клуба дават всичко от себе си като ресурси, финанси, опит и любов за 90 годишния Столичен Локомотив. Футболистите на Локомотив тренират усилено с огромно желание и мотивация за предстоящите мачове, за да завършат успешно сезона и отново да бъдат сред най-добрите в Българския футбол. Да подкрепим Локомотив с виртуални билети и да покажем, че сме голяма Фен сила в Българското Футболно общество! Всеки фен на "Локомотив" може да си закупи виртуален билет дарение за мача с Миньор (Пк) на цена 10 лв. Вземете вашият виртуален билет на цена от 10 лева, като така помагате на Локомотив! Закупилите билети ... [ +++ ]
Tags: контрола, Миньор, лято, 2017
В приятелска среща Локомотив победи Миньор (Перник) с 2:0. Илия Димитров откри резултата с глава в петата минута, след центриране на Виктор Райчев, отляво по атаката на Локо. Димитров можеше да се разпише и втори път през първото полувреме, както и в средата на второто. Вторият гол в мача бе в края на второто полувреме когато Марио Йорданов засече центриране от фаул за крайното 2:0. 1:0 Илия Димитров 5, 2:0 Марио Йорданов 90 Локомотив: 24. Ивайло Яначков, 3. Евгени Зюмбюлев, 23. Емил Виячки, 7. Александър Александров, 21. Виктор Райчев, 9. Илия Димитров, 15. Иво Иванов, 6. Галин Ташев, 8. Стоян Кадифчин, 18. Николай Цветков, 20. Атанас Курдов Резерви: 1. Цветомир Витков, 13. Кристиян Николов, 26. Красимир Милошев, 19. Марио Йорданов, 11. Денис Стоилов, 10. Илиян Стефанов, 16. Стефан Аличков, 17. Джорджи Димитров Старши треньор: Младен Додич Миньор: 1. Алекс Георгиев, 5. Димитър Савов, 4. Любомир Илиев, 6. Десислав Аризанов, 26. Антон Киров, 15. Илиян Илиев, 10. Томислав Павлов, ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 09 Февруари 2017 / Мъже
Tags: видео, контрола, Миньор, 2017, подготовка
  [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: контрола, 2017, Миньор, подготовка
1 мин. Съдийската бригада даде началото на двубоя, пред около 100 зрители на изкуствения терен в спортен комплекс Локомотив. 30 мин. Резултата все още не е променен 0:0. Първото полувреме завърши при резултат 0:0. Леко териториално предимство за Локомотив и по една пропусната чиста ситуация за двата отбора. Началото на второто полувреме бе дадено 4 минути по-рано. 57 мин. След пробив по крилото и върната топка към И. Димитров в зоната на дузпата Локомотив открива резултата 1:0. 67 мин. Идентичен втори гол на И. Димитров 2:0. 69 мин. Емил Виячки се опита да пресече опасно центриране отдясно, но топката попадна във вратата на Локомотив 2:1. Краен резултат 3:1 А. Манолов обеляза за Локомотив минута преди да бъде даден последния съдийски сигнал. Следващата контрола е на 5-и февруари (сряда) 14:00 часа Славия - Локомотив на ст. "Славия" в Овча купел. Контролата с "Левски" пропада и няма да се състои, но за сметка на това след близо двугодишно прекъсване се завръща любимото ни дерби ... [ +++ ]
Днес от 14:00 ч. на изкуственият терен в с.к Локомотив, червено-черните ще играят контрола с тима на Миньор (Перник). Двубоят ще се следи с текст на живо на www.lokomotivsofia.bg [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: контроли, 2017, контрола, Славия, Миньор
От ръководството на клуба потвърдиха две контроли, които ще се проведат в София през предстоящите седмици: - 8-ми февруари (сряда) 14:00 часа Локомотив - Миньор (Перник) на ст. "Локомотив" - голям изкуствен терен; - 15-и февруари (сряда) 14:00 часа Славия - Локомотив на ст. "Славия" в Овча купел. Контролата с "Левски" пропада и няма да се състои, но за сметка на това след близо двугодишно прекъсване се завръща любимото ни дерби с "белите". Наздраве! [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Юли 2016 / Пълен запис
Tags: видео, пълен запис, набор 2005, ДЮШ, Миньор, Перник ...
cDM5L5LWlWs [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 26 Май 2014 / Набор 1997
Tags: ДЮШ, набор 97, Миньор Перник, баражи
Очакваната днес първа среща от Финаления бараж на югозападна България не се проведе. Гостите от Перник не се явиха на стадиона в София. Момчетата от Локомотив и съдийската бригада изчакаха 15 минути на терена, преди да бъде свирен край на двубоя. Най-вероятно резултатът от мача ще е служебна победа за Локомотив с 3:0. Версията на перничани е, че не са знаели за кога е насрочен мача!!! Според тях той е трябвало да се проведе утре (вторник). От Миньор са подали официална жалба за двубоя, като се очаква решението от БФС. Интересно е дали ръководителите на Миньор имат интернет, тъй като множество национални сайтове бяха обявили датите на двубоите. [ +++ ]
Добавен на Събота, 24 Май 2014 / Новини
Tags: ДЮШ, набор 95-96, набор 97, баражи, Миньор, Перник, ОФК Пирин, Благоевград
Домакинските срещи ще се играят на официалния терен на стадион Локомотив. Да подкрепим железничарите. Днес в офисите на БФС на стадион "Васил Левски" бе теглен жребият за баражите за републиканското първенство при децата, родени след 1 януари 1999 г., и за Елитните юношески групи до 17 и 19 г. Финален бараж на югозападна България при юношите младша, р. 1997 г. Локомотив (София) - Миньор (Перник) Първи мач на 26 май, реванш на 30-и, и двата с начален час 17:00 Финален бараж на югозападна България при юношите старша, р. 1995 г. ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София) Първи мач на 31-и май, реванш на 4 юни, пак от 17:00 часа Победителите отиват на национални баражи. Куриозното е, че има голяма вероятност квалификациите при старшата възраст да се окажат безпредметни. Очакванията са на 3 юни на заседанието на Изпълнителния комитет на БФС Елитната до 19 г. да бъде разформирована, а на нейно място да се създаде дивизия U21 с възможност за включване на четирима играчи над ... [ +++ ]