Димитър Илиев

Добавен на Четвъртък, 18 Април 2019 / Бокс
Tags: бокс, мъже, Божидар Джуров, Димитър Илиев, ДЛШ, сребро, бронз
Сребърен и бронзов медал от ДЛШ за мъже спечелиха състезателите на Локомотив. Божидар Джуров (до 60 кг) постигна три победи и равностоен финал с титулярът в категорията, младата ни надежда направи заявка за място в елита и спечели сребърен медал. В категория до 52 кг Димитър Илиев спечели бронза. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Ноември 2016 / Бокс
Tags: бокс, първенство, турнир, шампион, Димитър Илиев, Теодор Петров, Янко Александров, Даниел Любенов, Божидар Джуров, Стилиян Христов, Красимир Джуров, Даниел Стефанов, Емил Харизанов, Кристиян Йорданов
Боксов клуб "Локомотив" (София) с много успехи през октомври: Димитър Илиев 49 кг. стана Шампион на България на ДЛШ по бокс за младежи в гр. Пловдив; Теодор Петров 69 кг. спечели бронзов медал от ДЛШ по бокс за младежи; Янко Александров 52 кг. победи 2 срещи с ТКО и завоюва сребърен медал от ДЛШ по бокс за юноши в Кърджали; Даниел Любенов 75 кг. победи 2 срещи 3:0 съдийски гласа и стана за пореден път Шампион на България за юноши; Божидар Джуров 48кг. би убедително в 3 мача на ДЛШ по бокс за юноши и за пореден път стана шампион на България; Стилиян Христов 57 кг отказа (ТКО) и тримата си съперници по пътя към четвъртата си Шампионска титла за юноши; 4 златни медала за учениците на Локомотив СФ на турнир "БЕЛАСИЦА 2016" спечелиха: Красимир Джуров 38,5кг Даниел Стефанов 40кг Емил Харизанов 41,5кг Кристиян Йорданов 44,5кг снимки може да видите на https://www.facebook.com/BoksovKlubLokomotivSofia [ +++ ]
Добавен на Вторник, 03 Май 2016 / Локомотивци
Tags: добрини, Хора, турнир, Алекс, Попова, Димитър Илиев, Дарко Савич, Мартин Димитров, Валери Дръндев
Тимът на Локомотив (Сф) спечели благотворителния турнир в подкрепа на малката Алекс навръх Разпети Петък. 9-годишната красавица страда от рядко заболяване. Над 60 футболисти с големи сърца подкрепиха благородната кауза. Момичето се нуждае от непрекъснати ежедневни грижи. Ева Попова е една от многото майки в България на дете със здравословен проблем. Проблем, за който явно държавата нехае. Детето дълго време се е водело с диагноза „церебрална парализа”. Родило се преждевременно. Инвалид по рождение е. Има и Тетралогия на Фало – едно от най-честите от цианостичните вродени сърдечни малформации. Алекс има вече две сърдечни операции, една бъбречна и няколко на краката. Тя страда от един много рядко срещан синдром – Smith-Magenis. До момента това е единственият случай, установен в България. Лечение в родината за 9-годишната Алекс няма. В момента е и с епилепсия. Тя е резистентна на всички медикаменти на нашия пазар, дори те влошават състоянието й. Мъчи се и от ... [ +++ ]