Гълъбово

Добавен на Събота, 22 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Гълъбово, Втора лига, 20 кръг, 2020, ВПЛ
Локомотив победи с 2:0 във втория си мач от шестте, които ще бъдат без публика. Верни на трдицията предавхме с аудио коментар на живо: Локомотив София - Ботев Гълъбово Локомотив победи с 2:0. Столичните “железничари” постигнаха първи пролетен успех. През първата част домакините бяха по-активният тим на терена, но така и не успяха да стигнат до откриване на резултата. Тодор Траянов пропусна да се разпише от близо, а в ударен край на полувремето пропуски направиха Александър Александров и Светослав Диков, а Илиян Стефанов удари греда след удар с глава. През втората част на теренапояви Том, който внесе ред и креативност и в крайна сметка в 60-ата минута голът дойде. Точен бе бразилецът Шоко. Десетина минути по-късно падна и второто попадение за Локо, като автор стана Диков, който бе най-съобразителен след разбъркване от корнер. Монтана също победи днес, така че Локомотив остава на 4-та позиция  в класирането на 6 точки от третото място Радослав Здравков: Важна победа за нас  ... [ +++ ]
Tags: На живо, Локомотив София, Ботев Гълъбово, Стадион Локомотив, Втора Лига
Слушайте на живо от 14:00 часа мача срещу отбора на Ботев Гълъбово тук или в нашия YоuTube канал!  Моля абонирайте се за него, за да можем да излъчваме на живо и от провинцията (за излъчване от смартфон са необходими поне 1000 абонати). Wd-ouC9Tqds Може и да следите двубоя и минута по минута ТУК! [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Февруари 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора Лига, Ботев Гълъбово, Локомотив, Стадион Локомотив, Пламен Крачунов, Пирин
След разочароващия резултат в Разград миналата седмица и вече четири мача без победа с единадесет допуснати гола, Локомотив излиза пред празни трибуни срещу отбора на Ботев Гълъбово. Сякаш наказанието от шест мача без публика не е малко, ами и отбора продължава да записва слаби резултати. Вече четири мача няма победа и играе изключително слабо в защита. Все пак преди два дена взехме нов централен защитник. В отбора пристигна тридесет и една годишният Пламен Крачунов, въпреки няколкократните изявления, че повече нови попълнения няма да има. Но не е ли вече късно, съвсем скоро ще разберем. Съперникът ни този кръг беше пред отказване от продължаване в първенството поради финансови проблеми, но все пак започна пролетния полусезон. И то измъкна точката от отбора на Пирин Благоевград. Отбори в състоянието на Ботев Гълъбово са най-опасни и никога не знаеш какво да очакваш от такъв двубой. Хвърляме поглед и върху класирането където нещата започват да излизат от контрол и по всичко ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 15 Август 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Гълъбово, Трейс Арена, 3 кръг, ВПЛ, 2019
начало 13:45 [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Гълъбово, втора лига, Трейс арена
Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (кликнете тук). Тимът на червено-черните излезе на терена с черни ленти в памет на Васил Методиев, а мачът започна с минута мълчание в негова памет! Първото полувреме започна с натиск на червено-черните, като само самоотвержената игра на Ботев запазваше резултата 0:0. В средата на полувремето "домакините" поизравниха играта, но домакинска бе обстановката за Локомотив, тъй като около 70 Локомотивци подкрепяха с песните си железничарите. Двубоят бе жив и енергичен, като и двата отбора се стремяха да играят бързо, а утболистите на Локомотив и да прилагат преса. В тези минути и двата отбора отправиха по три удара, като и на Ивайло Василев се наложи да спасява вратата си. Все пак 3 минути преди края, логичното се случи, при бърза атака на Локомотив, Траянов се измъкна, намери чудесно 15-годишния Николов, той залъга защитник и отбеляза гол за 0:1  Втората част започна вихрено за Локомотив, като още в първите и секунди железничарите ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Ботев, Гълъбово, Стара Загора, Трейс Арена, 2019
Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 18:00 часа. Железничарите ще гостуват на Ботев в Стара Загора на Трейс Арена, тъй като домакините все още ремонтират стадиона си в град Гълъбово. Билетите за феновете на Локомотив ще бъдат на цена от 2 лева. Тимът на червено-черните ще излезе на терена с черни ленти в памет на Васил Методиев! За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук.   [ +++ ]
Tags: втора лига, Ботев, Гълъбово, на живо, 2019, 23 кръг
Верни на традицията днес от 17:00 ще следим на живо Локомотив - Ботев (Г) вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Ботев  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Септември 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ВПЛ, Гълъбово, Ботев, 2018
     Днес, 21 септември Локомотив гостува на отбора на Ботев в град Гълъбово (не в Стара Загора) в мач от 8-мия кръг от Втора професионална лига.  Началният час на двубоя е от 17:00. Домакините се представят много силно в първите мачове от сезона и са в челото на класирането, но Локомотив винаги излиза за победа. Във връзка с наказанието от 4 мача без публика, бе подадена жалба на следващия ден, след като бе определено то. Очакваме насрочването на заседание на Апелативната комисия, на което да бъде разгледана тя.  Локомотив върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!! Развитието на резултат от двубоя може да следите на живо кликвайки тук.  източник: https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 24 Май 2018 / Мъже
Tags: видео, Гълъбово, втора лига, 30 кръг, ВПЛ, 2018
начало 6:01 [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 21 Май 2018 / Новини А отбор
Tags: галерия, видео, Гълъбово, Ботев, фенове
Локомотив изнесе пореден мъжки мач и заслужено победи при гостуването си на Ботев (Гълъбово). Домакините поведоха в самото начало на двубоя, но Александър Горанов и Александър Александров обърнаха резултата до средата на първото полувреме. През втората част Локомотив продължи да диктува събитията на терена и Александров зарадва с втория си гол, привържениците на Локомотив, които бяха изпълнили сектора за гости. Минута по-късно домакините намалиха за крайното 2:3. Въпреки победата ни битката за първото място и директно класиране бе предварително решена от състава на Монтана, който излезе със седем резервни футболисти при гостуването си на Ботев (Враца). След тези събития в крайното класиране завърши втори на точка от върха и ще играе бараж за класиране в Първа лига. Баражът е в петък 25 май от 20:00 часа. в град Пловдив на стадиона в парк "Лаута". Продължаваме и вярваме, че пак ще сме едно, защото Локомотив - това сме всички ние!  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Май 2018 / Фенове
Tags: фенове, видео, дим, Гълъбово, гостуване
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Май 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, 2018, ВПЛ, Гълъбово, Ботев
Благодарение на феърплея на БФС  и съдиите им, Локомотив е на бараж  за първа Лига в петък 25 май от 20:00 в Пловдив на Лаута срещу Пирин или Витоша (Бистрица).  влезте в страницата на двубоя кликвайки тук Ръководството на Локомотив бяха бесни след последния съдийски сигнал на мача с Ботев Гълъбово. Президентът Иван Василев излезе от административната сграда на стадиона, жестикулирайки и крачейки нервно. Василев обаче отказа да даде изявление. Това стори изпълнителният директор на клуба Бойчо Величков: „Това е падение на българския футбол“. Запитан какво има предвид, той добави: „Факт е, че Монтана са играли със 7 резерви“. [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Май 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Гълъбово, ВПЛ
Благодарение на феърплея на БФС  и съдиите им, Локомотив е на бараж  за първа Лига в петък 25 май от 20:00 в Пловдив на Лаута срещу Пирин или Витоша (Бистрица).   Очаквайте резултата на живо след 17:00 часа, както и развитието на останалите двубои. влезте в страницата на двубоя кликвайки тук   Битката за първото място ще бъде решена днес. В последния 30 кръг от 17:15 ч., излизаме срещу Ботев в Гълъбово. Вярваме, че пак ще сме едно, защото Локомотив - това сме всички ние!   Фенклубът на Локомотив  организира пътуване за двубоя, подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!       източник: https://fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Ноември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Гълъбово, 15 кръг, ВПЛ, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Ноември 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Гълъбово, 15 кръг, ВПЛ
Локомотив изпусна ценни две точки в битката за промоция, като завърши 1:1 у дома срещу коравия тим на Ботев Гълъбово. След днешните двубои Локомотив е на 3-то място и вече изостава на 5 точки от лидера Ботев Враца. Вижте красирането тук. Двубоят на 2 декември във Враца ще е ключов за първото място, а фен клуба и Железни бригади организират общо пътуване за последния мач за годината, запишете се и покажете, че ние сме Локомотив. Локомотивци създадоха няколко ситуации още в началните 15 минути, но добри изяви на вратаря Иванов и недостатъчната концентрация на нападателите в тези епизоди оставиха двете нули в резултата. Локомотивци продължиха да бъдат по-настъпателният тим, но и Ботев имаше две добри ситуации, предотвратени от македонския вратар на домакините Андрея Ефремов. Тези усилия обаче се оказаха недостатъчни и за двете страни и полувремето завърши без гол. Локомотив се оживи след почивката, но имаше срещу себе си много корав съперник. В 55-ата минута Иво Иванов стреля ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Гълъбово, ВПЛ, 24 кръг, 2017
начало 7:25 [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Гълъбово, Ботев
Верни на традицията предавахме на живо Ботев (Г) - Локомотив от град Гълъбово. Железничарите загубиха с 2:1 след най-слабата си продукция за полусезона. Неприятната новина е че контузията на капитана на Локомотив Даниел Пеев, който не игра днес, се е усложнила и вероятно ще пропусне всички срещи до края на сезона. Така след Хадзилиадис втори ключов футболист е тежко контузен. Срещата днес пропусна и наказания Зюмбюлев. Статистика от двубоя с текст коментар на живо в страницата на мача вижте кликвайки ТУК След много слабо първо полувреме домакините поведоха с 1:0 от гол паднал след разбъркване последвало корнер. През второто полувреме Ботев вкара втори гол след центриране от фаул, при който футболист на домакините надскочи защитата на железничарите и отбеляза с глава за 2:0. Пробив на Александров принуди вратаря на Гълъбово да изчисти една топка, която бе овладяна от Димитър Георгиев, който намали за 2:1 в 70-тата минута. В оставащите 20 минути железничарите натиснаха изморения ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Гълъбово, Ботев
След 17:00 ч. ще следим пряко двубоя между Ботев и Локомотив от стадион "Христо Ботев" в град Гълъбово. Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО Очаквайте статистика от двубоя и текст на живо в страницата на мачая отворете я кликвайки ТУК. Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. Your browser does not support iframes. [ +++ ]