U20

Добавен на Четвъртък, 02 Май 2024 / Волейбол
Tags: волейбол, девойки, U20
Отборът на Марица (Пловдив) спечели титлата в Държавното първенство по волейбол за девойки под 20 години. Турнирът се проведе в столичната зала „Христо Ботев“. На финала маричанки победиха ЦСКА с 3:0 (25:20, 25:23, 25:13 ) В мача за седмото място съставът на Локомотив 1929 надигра Миньор с 3:1. Най-тежкия сезон Локомотив осеян с контузии,болести и какво ли още не, от 15 момичета завършиха с 10. Крайно класиране: Марица (Пловдив) ЦСКА Левски София ЦПВК (София) Славия Дея спорт (Бургас) Локомотив 1929 Миньор (Перник) [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 15 Април 2024 / Волейбол
Tags: волейбол, U20, кадети, кадетки
Момичетата от ВК Локомотив до 20г . се класираха успешно за държавните финали. Те победиха отборите на Звезди 94 с 3:1 и ВАСК с 3:0, и отстъпиха на отбора на Славия с 3:0, с които става традиция мачовете да се печелят от отбора гост, бил той Локомотив или Славия. Мачовете се проведоха на 10-11.04 в зала Локомотив. https://bgvolleyball.com/ Кадетите спечелиха предквалификационния турнир, който се проведе този уикенд отново в зала Локомотив. Момчетата се пребориха с отбора на Черно Море - Варна 3:2, след това победиха отбора на Арда Кърджали и записаха служебна победа над отбора на Велинград. Продължавайки към следващите квалификации и борба за място на държавните финали! Кадетките също се справиха на квалификационния турнир, който се проведе в Кюстендил. Момичетата победиха 3:2 Перун Варна, 3:0 Велбъжд Кюстендил и 3:0 Благоевград. Така те също продължават към следващата квалификация и ще търсят място сред най-добрите в България! [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Април 2024 / Волейбол
Tags: волейбол, квалификация, зала Локомотив, девойки, U20
Отборът девойки до 20 години на волейболен клуб Локомотив спечели 2 победи на квалификацията, даваща право за участие във финалната фаза на републиканското първенство. В ранната среща от деня червено-черните победиха отбора на Звезди 94 с 3:1, а в следобедните часове победиха ВАСК с 3:0. Локомотив е водач в класирането, като днес от 13:00 ч. ще посрещне Славия във своеобразен финал на групата. снимка от https://bgvolleyball.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Април 2024 / Волейбол
Tags: волейбол. девойки, U20
На 10.04 и на 11.04 ВК Локомотив домакини на последната квалификация за девойки U20, даваща право за участие във финалната фаза на републиканското първенство. Заповядайте в залата да подкрепите червено-черните момичета! [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Март 2024 / Волейбол
Tags: волейбол, U20, девойки
Отборите на Локомотив 1929 и Миньор (Перник) завършиха на първите две места и по регламент продължават напред. Волейболистките на Локомотив, водени от Бригита Славова, спечелиха убедително турнира, като записаха три чисти победи над съперниците и са първенец с 9 точки и без загубен гейм. Група Е се проведе във Видин с домакин Бдин Вида. Трети е тимът на Велбъжд (Кюстендил) с 1 победа, 2 загуби и 3 точки. Домакините от Видин останаха на четвърта позиция. Представителките на Кюстендил и Видин преустановятат по-нататъшно участие за настоящия сезон. Резултати и класиране в група Е вижте тук. Ето всичките осем отбора, които продължават напред: Локомотив 1929, Миньор (Перник), Варна ДКС, Звезди 94 (София), Дея спорт (Бургас), ВА Стойчев-Казийски, Славия и Хебър (Пазарджик). Те ще бъдат разпределени в две групи по четири тима. Първите два от класирането на допълнителните турнири ще станат последните четири участника в Държавните финали. На финалите при девойките под 20 години участват ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 04 Май 2023 / Волейбол
Tags: волейбол, държавно, U20, Казанлък, Димана Иванова
Крайно класиране на финалите в Държавното първенство за девойки U20 Марица (Пловдив) ЦСКА Левски София ЦПВК (София) Казанлък Локомотив ДКС Варна Славия За най-добър разпределител бе избрана преминалата от Локомотив в дамския отбор на ЦСКА националка Димана Иванова.   [ +++ ]
Добавен на Вторник, 22 Март 2022 / Волейбол
Tags: волейбол, държавни финали, девойки, U20, 2022
Девойките от волейболен клуб Локомотив се класираха за държавните финали. Във волейболна зала Локомотив те записаха три победи над съперниците и с 8 точки спечелиха надпреварата в група Л.  По пътя към първото място те се наложиха след петгеймова битка над Перун с 3:2 гейма. Варненки останаха втори с две победи, една загуба и 5 точки. Двата състава ще продължат в спора за титлата. Трети се нареди съставът на Велбъжд с един успех и три загуби и 4 точки. На четвърта позиция приключи Ахил без успех и с 1 точка. Те завършват в дванадесетицата на страната. Резултати и класиране в група Л вижте тук. На финалите в държавното първенство за девойки под 20 години ще участват осем отбора. Ето и всички достигнали до този етап: Локомотив, ЦСКА, Левски, Марица (Плодвив), Казанлък, ЦПВК, Славия и Перун (Варна). Турнирът ще бъде в края на април. Снимки от двата турнира вижте тук. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 28 Април 2021 / Волейбол
Tags: волейбол, финали, девойки, U20, 2021
Отборите на Локомотив 1929 (София), Велбъжд (Кюстендил), Бдин Вида (Видин) и Ахил (София) се класираха за финали в държавното първенство по волейбол на България за девойки под 20 години. Четирите тима завършиха на първите две места  в последните два квалификационни турнира от първенството и с това спечелиха квоти за спора за титлата. Допълнителен турнир, група Л, се проведе в столичната зала „Локомотив“, с участието на домакините, Велбъжд,  Перун (Варна) и КДС (Варна). Волейболистките на Локомотив спечелиха надпреварата на свой терен с три победи над съперничките. Втори се нареди тимът на Велбъжд с една загуба, като домакините и кюстендилки продължават напред. Трети е съставът на Перун, четвъртата позиция е за ДКС Варна. Двата тима прекратяват участие в държавното първенство. Резултати и класиране в група Л вижте тук. Допълнителен турнир, група М, се проведе в зала „Чавдар“ в Етрополе, с участието на ЦПВК (София) като домакин, Бдин Вида, Ахил и Хебър (Пазарджик). Напредавара ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Март 2020 / Лека атлетика
Tags: лека атлетика, Росалия Рангелова, U20, 60 метра, препятствия, 2020
Въпитаничката на Локомотив София-Никола Карапетров Росалия Рангелова (2001),  (9,10) - 8,98 спечели титлата на България на 60 м бягане с препятствия в зала при девойките до 20 години. На последвалата Балканиада Рангелова завърши четвърта, катос  медали за страната ни се окичиха Александра Начева, Добромир Николов и Веселин Живков. bhNFigUETI8  ... [ +++ ]